# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
GOJIRA yeni albüm çalışmalarına hızla devam ediyor
26.10.2023

“Yeni şarkılarla büyük gurur duyuyoruz.”

Joe Duplantier Nisan 2023′te yaptığı açıklamada yeni GOJIRA albümü için fikirler oluşturmaya başladıklarını ifade etmişti. Şimdi albüme dair yeni bir açıklama geldi.

Yeni albüm konusunda ne durumda oldukları sorusuna Duplantier şu cevabı vermiş.

“Yeni şarkılar üzerinde uzun süredir çalışıyoruz. Çok, çok, çok fazla fikrimiz var. Yeni şarkı yapıları üzerinde çalışıyoruz. Çok titiz davranıyoruz ve bu kez gerçekten eşsiz bir şey sunmayı amaçlıyoruz. Elimizde daha fazla şarkı olması gerektiğine düşünüyoruz. 10 şarkımız olacağına mesela 15 şarkımız olsun. Bilmiyorum. Kesin olan yeni şarkılar üzerinde yoğun şekilde çalışıyor olduğumuz. Tabii ne zaman çıkacağını konuşmak için henüz erken. Yine de iyi yolda olduğumuzu söyleyebiliriz. Yeni şarkılarla büyük gurur duyuyoruz. “Fortitude”la kıyaslarsak, o albümden farklı bir şeyler yapıyoruz. Henüz bunu demek için erken olabilir ama “Fortitude”dan daha sert bir albüm olacağını söyleyebiliriz.”

GOJIRA son albümü “Fortitude“u 2021′de çıkarmış, 2022′de ise “Our Time is Now” single’ını yayınlamıştı.

  Yorum alanı

“GOJIRA yeni albüm çalışmalarına hızla devam ediyor” yazısına 7 yorum var

 1. Opethsevenbiri says:

  Bunlar bana bi tık tembel geliyo ya. Hani araya süre girdikçe müzikleri daha basit alternatif karakterli olmaya başladı bir de.

 2. aikawarazu says:

  İçimde bir his var…. Bu sene gelecekler…. gelin beeee.

 3. Backbone says:

  Mario bir ay önceki bir röportajında bir sonraki albüm için kafasında son 2 albümünden daha teknik bir şeyler olduğunu söyledi. Aşağıdaki video dakika 9:00 – 10:00 arası:

  https://www.youtube.com/watch?v=MMCwhCU5OUg&ab_channel=CraigReynolds

  Hadi be abiler, yapın sağlam bir şeyler.

  Opethsevenbiri

  @Backbone, Geçen seneki bir röportajda da Joe bi tık daha sert olabilir demişti. Şöyle TWOAF seviyesi bi albüm benim kafayı toplar.

 4. Bora says:

  Prime’dayken yan gel yat yapmayın evladım.

 5. turque says:

  Nerede hatirlamasam da bir yazida eski yaraticiliklarindan eser kalmadigini beyan etmislerdi. Bence zirvedeyken birakmak erdemdir..

 6. Kürşat says:

  Acaba nasıl bir Mario Duplantier davul etütleri ve 0 0 0 0 dinleyeceğiz bu sefer. L’enfant Sauvage dahil sonrasında bu davul grubu olma olayını taşıyamaz hale geldi müzikleri.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.