# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Tartışma
GRUP ÖNERME, SORMA, BİLGİ PAYLAŞIM ORTAMI
| 27.01.2011

Metal paylaştıkça güzel.

Uzun süreli okurlarımızdan like fire’ın “Çok muhteşem gruplar biliyorum ama bunları insanlara önerecek bir platform bulamıyorum” yorumuyla yürürlüğe koyduğumuz bu başlık, metalin olmazsa olmazı “Şu grubu dinlemen lazım” olayının vücut bulacağı bir yer olarak düşünüldü. YouTube, myspace veya o tarz link’ler vererek, “Bakın şu tarzı seviyorsanız köpeği olacaksınız” diyerek, duyup da önerme gereği duyduğunuz grupları burada milyonlarla paylaşabilir, ülke insanının metal konusundaki dağarcığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bakalım daha neler duyacağız.

  Yorum alanı

“GRUP ÖNERME, SORMA, BİLGİ PAYLAŞIM ORTAMI” yazısına 9,602 yorum var

 1. Bu şarkının aşırı az kişi tarafından biliniyor oluşu beni yaralıyor. Her şeyi nefis bence. Davulcu Richard Christy, basçı Steve DiGiorgio, vokal Ripper Owens.

  https://www.youtube.com/watch?v=t5rPKGEuTYE&ab_channel=MetalBladeRecords

  Nakaratına makaratına her şeyine hastayım.

  Steping tru dı MAAAYNDLIS treşhooold
  Nav emongst dı SOULLEEEEĞEĞEĞEĞEEEEEEEEEES!

 2. Melkor says:

  Enslaved’ın albümü sızmış.

  https://www.youtube.com/watch?v=hDmyfqdRChw

  deadhouse

  @Melkor, Nasıl buldunuz?

  Melkor

  @deadhouse, Ben homebound sıkıcılığında bi albüm gelecek diye korkmuştum ama öyle değil. Şuan daha iyi veya kötü diyemiyorum ama bana E’den daha akıcı bi albüm gibi geldi. Bu sefer extreme ile progressive öğeleri daha iyi harmanlamışlar. Bu albümden sonra E’yi açınca garip bi kasıntılık olduğu daha iyi anlaşılıyo onu üzerlerinden atmışlar. Enslaved’in extreme alanda neler yaptığı herkesin malumu. Bu gidişle ilerde progresifleşmeleri de parmakla gösterilecek. Çok tadında gidiyolar çünkü.

  deadhouse

  @Melkor, Çok iyi tespitler. Ben E’yi de çok seviyorum. Kasıntılık sezildiği konusuna katılsam da (hatta akıcı da olmayabilir) kendi içinde farklı ve önemli bir albüm bence. Belki de E geçiş albümüydü. Rııtıır ve In Times’ta sıkıştıkları sound’dan E ile kurtuldular. Bu albümle de belli bir düzene oturttular yenilikçilik hamlelerini. Evet bence de bu albüm daha derli, toplu ve daha akıcı. Dinledikçe değerleneceğini düşünüyorum.

 3. Batuhan says:

  Odraza Selbst gibi önerebileceğiniz grup var mı?

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.