# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
ARCH ENEMY’den davul playthrough videosu
08.11.2021

Deceiver, Deceiver.

ARCH ENEMY “Deceiver, Deceiver” adlı yeni single’ını ortamlara sundu.

Aynı şarkının davul playthrough videosu da yayınlandı.

  Yorum alanı

“ARCH ENEMY’den davul playthrough videosu” yazısına 13 yorum var

 1. trivago says:

  sanki bu şarkı olmuş gibi alissa ablamız gene ateş ediyo

 2. Candaş says:

  Şaekının introsu riffi bir heyecanlandırdı ama 30 saniye içinde tüm heyecanım söndü, bildiğimiz Arch Enemy şarkısı son iki albümünden herhangi bir şarkının yerine koyalım farketmeyiz bile, yıllardır copy paste şarkılar ve albümler ile ne amaçlıyorlar anlamıyorum gerçekten, Jeff Loomis var bu grupta inanılır gibi değil.

 3. Cryosleep says:

  Berbat.

 4. enemyofgod says:

  Şarkı hakkında çok nötrüm. Bariz nefret ettiğim tarafları da var, aynı şekilde vayyy Arch Enemy’den beklemezdim helal dediğim yerler var. Sıradaki albüm ile ilgil tahmin:

  War Eternal > Sıradaki Albüm > Will To Power

  enemyofgod

  @enemyofgod, değiştiriyorum. Sıradaki albüm en kötüsü olacak gibi.

 5. Uzun zamandır duyduğum en kes yapıştır, en kopuk solo bölümüne sahip şarkı olabilir. O kadar formülize giriyor ve çıkıyor ki sololar, dinlerken 25 yıllık bir gruptan bunu duyduğum için utandım resmen. AE özünde bunun çok daha fazlası ama kadın vokal, renkli saç bilmem ne diye deli deli yaptılar kendilerini, şimdi de önünü alamıyorlar.

  Erhan

  @Ahmet Saraçoğlu, Klipte karının kaslı göbeğinin iyicene görülmesi için slow motion yapılması.. İnanılmaz ucuz.

  Çok bildiğimden değil ama durduk yere bile olsa ısınamadığım gruplarda sonradan da olsa hep bir bokluk görüyorum. Arch Enemy o grupların başında geliyor.

  Cryosleep

  @Ahmet Saraçoğlu, En iyisi grubu dağıtmak artık. Erlandsson, D’Angelo ve Loomis çok daha iyi grupları hakediyor. Chris Amott’u görüyoruz, DT’de yardırıyor.

  Murad

  @Cryosleep, Sen olsan hatırısayılır miktarda paralar kazandığın bir projeyi sonlandırır mısın? Kabul edelim ki, artık maddi kaygıların sanatsal kaygıları gölgede bıraktığı dönemde yaşıyoruz, ki Arch Enemy çoktan o yola girmiş bir grup.

  Cryosleep

  @Murad, Benim yorumum tamamen duygusal ya. Yoksa dediğin gibi, maddi kaygılar.

 6. Salih says:

  Alissa ve Jeff gruptan ayrılsın en iyisi, hiç heyecan duymadım.. Hani bu şuna benziyor, elinde malzeme olarak et var, balık var ama sen yine yumurta yapıyorsun.. Üstelik her seferinde daha kötüsünü yapıyorsun.. Şarkının kötü olması izlenme sayısına yansımış.

 7. deadhouse says:

  Alissa bench press.

 8. Candaş says:

  Bugün tekrardan dinledim. Bir solo şarkı ile nasıl bu kadar alakasız olabilir inanılır gibi değil, Will to Power komedisinden sonra ben Jeff Loomis’in şarkı uyazımında daha dominant hale geleceğini ve en azından farklı bir tat katacağını düşünmüştüm. Bu kadar ezbere şarkılar ve formüllerle 10 yıl geçirmek de bir başarı tebrik etmek lazım Michael Amott’u!

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.