# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
OZZY OSBOURNE animasyon klibini yayınladı
12.02.2021

It’s a Raid.

Ozzy Osbourne son albümü “Ordinary Man“den “It’s a Raid”in animasyon klibini sundu.

Şarkıya adını veren şarkının klibi de şöyle.

2019 sonunda 71 yaşına basan Ozzy, albümle ilgili yorumunda bu albüme tüm kalbini ve ruhunu adadığını, sevenlerinin bu albümü beğenmesinin onun için önemli olduğunu ifade etmişti.

Albümden “It’s a Raid” yayınlandı. Şarkıda Ozzy’ye Post Malone eşlik ediyor.

Slash’in konuk olarak yer aldığı “Straight to Hell”in klibi yayınlandı.

Albümden çıkan ilk single “Under the Graveyard”ın klibi de şöyle.

Ozzy Osbourne yakın zamanda, 2013 yılından bu yana Parkinson’un bir türü olan Parkin’s II ile mücadele ettiğini açıklamıştı. Ölümcül olmayan bu rahatsızlık yine de Ozzy’nin vücudundaki bazı sinirleri olumsuz etkiliyormuş. Ozzy 2019 yılında epey ağır bir grip geçirmiş ve düşmeye bağlı türlü sıkıntılar da yaşamıştı.

  Yorum alanı

“OZZY OSBOURNE animasyon klibini yayınladı” yazısına 15 yorum var

 1. Kaan says:

  Bu single dan dün akşam haberim oldu ve daha ilk saniyelerde sevinçle karışık hem heyecan hem de burukluk yaşadım, efsanenin son albümü olacağı belli gibi bir şey. Bu güzel besteyle birlikte Ozzy nin tutku dolu müthiş sesini duymak benim için yıllardır sürekli yaşadığım ve ileride asla yaşayamayacağım bir mucize!!!

 2. Şarkıyı sevdim. Aslında şarkıdan ziyade Ozzy Osbourne’un 2019 yılında şarkı söyleyebiliyor oluşunun sevdim sanırım. Böyle bir adam, böyle bir hayat; şarkıdan bağımsız olarak Ozzy’nin 2020′de muhtemelen son bir albüm çıkaracak olması önemli bir şey. Lemmy pat diye gitti, aynı şey günün birinde Ozzy için de olacak ve kapanışı 2009′daki “Scream”le yapmayacağını bilmek bile güzel.

  Kaan

  @Ahmet Saraçoğlu, Ozzmosis’ten beri ilk defa bu kadar çok heyecanlandım. Kerbela törenlerindeki üstünü çıkartıp kendini döven şiiler kadar duygulandım, bu parçayı dinleyince… Muhteşem bir elveda albümü olacak ruhunu metale üfleyen adamın..

 3. K I V O says:

  Parça harika ötesi heyecan yaptık bekliyoruz

 4. Noshophoros says:

  Mantıksız evet ama bir an kapaktaki Osbourne’u Nergal zannettim dedim ne oluyor.

 5. Kaan says:

  Oha! şimdi gördüm ve izleyeceğim. Şöyle kendimi hazırlayıp nefes alıp vermeliyim ve bağırıyorum OZZZYYYY!!!!

 6. GENCALPSON says:

  Abi şu zakk wylde’ı bırakmasaydın :(((((((

 7. Raddor says:

  Benim de kulaklarım Zakk Wylde’ı çok arıyor ya. Keşke o olsaydı. Hatta kaç haftadır bu yüzden Zakk dönemi Ozzy parçalarını dinleyip duruyorum. En sevdiğim gitarist gerçi ayı oğlu ayı normaldir.

 8. Oasis says:

  Herkes zakk’i tekrar ozzy ile hayal ediyor. Gerçekten bir araya gelseler de No More Tears kalitesinde süslü riffleri ile ortamı şenlendirseler. Zakk solo konserler veriyordu en son. Bir de kişilik olarak ayrı bir boyuta geçmiş. Bir dönem hardcore spor yapıyordu. O zamandan beri bir garip davranıyor adam.

 9. Emre says:

  Oha Ozzy’nin 2020′de yaptığı albüme bak. Bu kadarını beklemiyordum. Saygıyla domalıyorum!

  Kaan

  @Emre, Helal kardeşim :) Bayıldım bu yoruma.

 10. Kaan says:

  Tatlar kaçmaz mı! Yüreğim ağzımda artık :( Ama siz yine de haberlerini verin.

 11. Kaan says:

  Adı gibi geldi resmen! Tam kahvemi alıp ne var ne yok bakarken görünce öldüm heyecandan…Harika! Fuck you All diye de bitti !! işte bu be! :)

 12. milkburger666 says:

  Kesinleşti, bu adam bizi delirttikten sonra ölecek. Yine ve yine harika. Fakat hala favorim “Under the Graveyard”, beni manasızca çok etkiledi bu şarkı.

 13. arple says:

  Albümün incelemesi yapılacaktır umarım. Ozzy dedemiz ilk metal albümünü yapması üzerinden 50 sene geçmiş. Albümü ilk defa dinlemek için hazırlanıyorum şu an.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.