# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
DISENTOMB’dan yeni single
27.01.2021

Broken Under Your Symbol of Atonement.

Avustralyalı brutal death metal grubu DISENTOMB yeni single’ı “Broken Under Your Symbol of Atonement”ı yayınladı.

DISENTOMB son albümü “The Decaying Light“ı 2019′da çıkarmıştı.

  Yorum alanı

“DISENTOMB’dan yeni single” yazısına 13 yorum var

 1. Yiğit says:

  2:15 nedir allahınız kitabınız yok mu sizin

 2. ismail vilehand says:

  İnsan olan dinlemesin.

 3. Noumena says:

  Parçanın mükemmelliği karşısında aklımı yitireceğim.

 4. Ouz says:

  Hakikaten parça çok iyi olmuş.

 5. Dysplasia says:

  aman aman bir disentomb dinleyicsi değilim ama ulcerate’in son albümündeki değişimlerine bunlar da kendilerince öykünmüşler gibi.

 6. deadhouse says:

  Bu Avustralya acayip yer. Genelde kültür-sanat anlamında kayda değer işler çıkarıyorlar. Devasa bir ülke, az bir nüfus, 3/2 çöl. Az ve öz. Yeni Zelanda da böyle. Ne güzel ya her yerden uzak, tek kaygıları hayatımı nasıl yaşasam, neye kafa yorsam gibi düşünceler. Açıkçası Kuzey Avrupa’ya nazaran daha ilgi çekici geliyor bana. Hem ben İskandinavya’da yaşayamam. Soğuktan nefret ederim. Ra’nın çocuklarıyız biz.

  deadhouse

  @deadhouse, Bu arada şarkı bomba. Bu nasıl sound be kardeşim. Balyoz gibi bir sound. Basların anasını sikmişsiniz, davulların ırzına geçmişsiniz. Mükemmel.

 7. Rust in Peace. says:

  “Bu grupta benim göremediğim ne var ya” diye girdim, önceki sene kritiği yapılan albümü dinlemek için sabırsızlanarak çıktım. Evet sadece bu şarkıyı dinledikten sonra oldu. Muhteşem olmuş. Bu şarkıdan sonra Decaying Light’a kulak kabarttım biraz, kesinlikle hatırladığım şey değil dedim bu. Müzik tarzımdaki değişimlere gerçekten çok şaşırıyorum. 2020 ilkbaharı bolca ekstrem metal dinledim, yazdan kasıma kadar falan metal dinlemedim neredeyse hiç, kasımdan beri de hala çok müzik dinlemesem de daha önce kuru gürültü dediğim şeyleri sevmeye başladım. Çol değil 9 – 10 ay önce sorsanız kuru gürültü derdim ben bu müziğe. Afterbirth’e de bakmak lazım madem alıştım bu müziğe.
  Bu arada Disentomb albümü 2019 da çıkmış. O kadar emindim ki 2020′de çıktığına, kısa süreli şok geçirdim tarihi görünce.

 8. daud says:

  İlk iki albüm sonrası sinyal dahi vermeden the decaying light gibi bir şaheser çıkardılar, yayınlanan şarkıya bakılırsa the decaying light’ı da geçecekler gibi. Umarım yakın zamanda albüm çıkarırlar.

  ismail vilehand

  @daud, çok fazla katıldım bu yoruma. The Decaying Light hayatımda dinlediğim en kusursuz şeylerden biridir ve o albümün tek sefere mahsus bir doğa harikası olduğunu düşünüyordum. Bu şarkı ile tarumar oldum. The Decaying Light’ı geçme ihtimalleri epey yüksek görünüyor.

  Bir de bu şarkıdaki dezonantlık bence Ulcerate dezonantlığından çok, Deathspell Omega/Gorguts dezonantlığına daha yakın. Ne zaman geleceği belli olmayan yeni albümde çok daha korkunç şeylerle karşılabiliriz.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.