# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
CYNIC yeni albümünü bu yıl çıkarıyor
02.01.2021

Malone ve Reinert’in anısına.

Paul Masvidal yeni CYNIC albümünün bu yıl ortamlarda olacağını açıkladı.

Masvidal yaptığı açıklamada, 2020 içerisinde Sean Malone ve Sean Reinert‘in kaybedilmesiyle birlikte gerçek anlamda sarsıldığını, çok acı çektiğini, haftalarca gitar çalamadığını ve sadece yas tuttuğunu ifade etti. Masvidal bununla birlikte, gelen desteklerin kendisine CYNIC’in her şeye rağmen devam etmesi gerektiğini bir kez daha gösterdiğini ve bu nedenle bu sene yeni bir CYNIC albümü çıkaracağını belirtti. Masvidal albümle birlikte Reinert ve Malone’u onurlandıracak bir de sanal müzikal anmaya da imza atacaklarını söylemiş.

CYNIC son albümü “Kindly Bent to Free Us“ı 2014′te çıkarmıştı.

  Yorum alanı

“CYNIC yeni albümünü bu yıl çıkarıyor” yazısına 8 yorum var

 1. In White says:

  Traced in Air’e bayılan, Kindly Bent to Free Us’ı pek sevmeyen biri olarak çok heyecanlı değilim.

 2. koca says:

  İyi de bu abiler gruptan ayrılmamış mıydı zaten? Pek de hoş şeyler duymamıştık Paul Bey’in ağzından kendileri hakkında diye hatırlıyorum ben…

 3. dr. peter lake says:

  Sean Reinert’ın ölüm haberini aldığımda sanki gerçekten tanıdığım bir insanı kaybetmiş gibi oldum. Benim için gelmiş geçmiş en inanılmaz müzisyenlerden biriydi. Yeri dolmayacak eşsiz bir müzisyen olmasının yanında röportajlarına baktığımda da çok sempatik bir adam olduğunu hissetmiştim. Umarım öte yakada hak ettiği yeri bulmuştur. Zira bu dünyada karşılığını bulmamış yeteneklerden biri oldu. Hala Masvidal’e karşı istemsiz bir öfke taşıyorum. Ne oldu, nasıl oldu hiçbir fikrim yok grubun dağılma sürecine dair. Ancak hala nasıl Jeff Loomis’e karşı öfkemi yenemediysem aynısı Masvidal için de geçerli. Hayatımda ayrı bir yere koyduğum grupların elamanlarının bu kadar erken şekilde yitip gitmesi acı verici. Yeni bir Nevermore ya da Cynic albümü dinleyemeyecek olmak gerçekten çok üzücü. Üstelik onları bir kez bile canlı izleyemeyen bir fanları olarak kederlenmemek elde değil.

  Dysplasia

  @dr. peter lake, Facebook’tan atışmalarına canlı şahit olmuş biri olarak ortalığı karıştıranın Reinert olduğunu söyleyebilirim. Daha önceden aralarında ne geçti bilmiyoruz tabii ama Reinert bir gece ansızın durduk yere Cynic’in dağıldığını açıklamıştı, Masvidal de ‘naalaka, grup olarak böyle bir karar almadık’ falan diye dalmıştı. Reinert da ‘evlilik kötü gidiyorsa bunu karşılıklı anlaşarak bitirmezsiniz, gider tek başınıza karar alırsınız’ gibi saçma bir şey söylemişti hatta.

  Ömrümün 10 senesini şu (http://www.pasifagresif.com/2010/10/cynic-davulcusundan-egitim-dvdsi/) DVD’yi bekleyerek geçirmiş biri olarak Cynic’in topallaması konusunda Reinert’a kırgındım ama öldü gitti işte adam. Reinertsız nasıl bir Cynic olur çok heyecanlı değildim ama yayınladıkları Humanoid isimli şarkı güzeldi. Şimdi gelecek şeyi merak ediyorum hakikaten.

 4. çaksu says:

  Ulan hem kızıyorum hem seviyorum. Ayrılık olayında cıngar çıkaran Reinert’tı, kendisinin ağzından kötü laf görmedim. Müziğini gittikçe sıradanlaştırması canımı sıkıyor ama. Focus da Traced de ayrı ayrı efsane albümler. Dünyanın tepesindeydi 2009′da bu grup.

  çaksu

  @çaksu, We daaaare (DAAARE!!) weee daaaare (DAAARE!!) speak the woorrdss!

  Buradan önceki 1 – 1.5 dakika, sonra burdaki yükseliş, kiiing of thoose tam patlıcakken who knoow modülasyon ve o solo.. Sandalyeden 2 santim yüksekteyim şu an. Uçuyorum şaka değil.

 5. deadpig says:

  Cynic iyidir

 6. deadhouse says:

  Bu albümden umutluyum. Genellikle travmatik deneyimler sonrası çıkarılan albümler çok iyi oluyor. The Satanist, In the Passing Light of Day yakın dönemde aklıma gelenler.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.