# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
AVENGED SEVENFOLD yeni albüm yazımını sonlandırmak üzere
01.01.2021

Önceki her şeyden farklı.

AVENGED SEVENFOLD yeni albüm yazımını tamamlamak üzere olduğunu açıkladı. Albüm grubun 2016′da çıkan son çalışması “The Stage”den çok farklı olacakmış, daha önce yaptıkları şeylere benzemeyecekmiş ve son derece eklektik ve vahşi bir karakter sunacakmış.

AVENGED SEVENFOLD “Hail to the King” döneminde kaydedilen ancak daha önce yayınlanmayan “Set Me Free” adlı şarkısını geçtiğimiz sene başında yayınlamıştı.

  Yorum alanı

“AVENGED SEVENFOLD yeni albüm yazımını sonlandırmak üzere” yazısına 11 yorum var

 1. Opethsevenbiri says:

  The Stage gerçekten güzeldi eğer üstüne koyarlarsa çok iyi bir albüm olur. Bu üstüne koyarlarsa lafını her kullandığımda hayal kırıklığına uğruyorum.

  Sinan Ceylan

  @Opethsevenbiri, The Stage benim için ses kalitesi olarak da tatminkar bir albümdü. Mastering işini Bob Ludwig yapmıştı (hikayesi şurada: https://www.metal-fi.com/interview-bob-ludwig-gateway-mastering-studios/). Umarım eklektik ve vahşi olcaz derken bu titizlikten ödün vermezler.

 2. Murad says:

  Özlettiler kendilerini

 3. Burak says:

  Ben bu kadar çakma grup görmedim

  Twat

  @Burak, neredeyse bütün şarkılarının bir yerlerden aparma olduğu bir albümleri vardı. 2011 civarı bi bakam şunlara hele nice gruptur diye ilk kez dinlerken çok şaşırmıştım. Hangi albümleriydi hatırlamıyorum Death’in Spirit Crusher’daki meşhur riffini arakladıkları şarkının olduğu albüm işte, aramaya üşendim.

  Dinlerken “bu şarkı overkill, burası sepultura, aha metallica” diye diye dinlemiştim. Seek and Destroy’un en son rifini ana melodi yaptıkları şarkıları bile var. Zannedersem daha sonra youtube’da da bir ton video çıktı böyle karşılaştırma yaptıkları. Hatta logolarını bile direkt Overkill’den almışlar. Fanları kızacak ama kanımca dümdüz emek hırsızı bi grup.

  crowkiller

  @Twat, bahsettiğin album hail to the king, krallara saygı adı altında baba grupların şarkılarını coverlamak yerine onların tarzlarında şarkılar yazdıkları bir albümdü

  Twat

  @crowkiller, yok o değilmiş ya, şimdi baktım Waking the Fallen‘mış dediğim albüm. Spirit Crusher’a benzeyen şarkı da Unholy Confessions’mış hatta. Zaten dediğim gibi 2011 civarı dinlemiştim, hail to the kimg 2013’te çıkmış.

  Burak

  @Twat, Aynen. Sadece şarkıları araklasalar iyi. giyim, çalım hatta hatta videolarında bile var çakmalık. Şapka altına bandana (Axl Rose), Tabut üzerinde gitar tutuşu bile aynı olup solo partı çalmak (Slash – November Rain), yine vokalin yer yer Phil Anselmo’yu taklit etmesi. Galiba grupta en işe yarar eleman davulcuları Brooks Wackerman. O da zaten Bad Religion’dan geldi. Şahsen arakları değil de orijinallerini dinlerim. Ama şunun da hakkını vermek lazım Nightmare albümü güzeldi.

  @crowkiller Benim gözümde Hail to the King albümü büyük grupların popüler parçaları üzerinden prim kastıkları bir albüm. Zira Machine Head’den Robb Flynn bile “la olm tebrik ederim Metallica, Guns n’ Roses, Megadeth ve AC/DC parçalarını iyi coverlamışsınız hee” diye tepki vermişti.

  Sevgiler :)

 4. devoankara says:

  Hail to The King ile alakası olmadığı sürece her şeylerini dinleyebilirim. Canlarım benim çok özledim

 5. Rust in Peace. says:

  Bu adamın sesine tahammül edemiyorum. Güzel bir sesi var ona bir şey diyemem ama hiç bana göre değil

 6. deadhouse says:

  Son albümleri muhteşemdi. O ayarda bir albüm gelirse harika olur. Çoğunluğun aksine Hail to the King’i de çok beğenirim. Gören sanacak her gün özgün bir albüm, her gün özgün bir grup çıkıyor.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.