# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
EXODUS yeni albüm adını açıkladı
21.11.2020

İstenmeyen kişi.

EXODUS vokalisti Steve “Zetro” Souza Mayıs başında yaptığı açıklamada grubun yeni albüm için epey bir şey yazdığını ve Koronavirüs testi pozitif çıkan Gary Holt iyileştikten sonra çalışmalara devam edeceklerini ifade etmişti. Zetro albümden bazı rifler duyduğunu ve ortaya çok sert bir şeyler çıkacağını da sözlerine eklemişti. Haziran başında da Gary Holt’tan bir açıklama gelmişti. Holt yeni albüm için harika rifler yazdığını ve çıkacak sonucu EXODUS dinleyicileriyle paylaşmak için sabırsızlandığını söylemişti.

Zetro’nun daha sonraki açıklamasına göre davulcu Tom Hunting bir dağ evi satın almış ve grup tüm ekipmanları oraya göndermişti Eylül ayında tüm grup o eve kapanıp dağ havası eşliğinde yeni EXODUS albümünün son dokunuşlarını yaparak albümü hazır eden grup, albümün adını da “Persona Non Grata” olarak açıkladı.

  Yorum alanı

“EXODUS yeni albüm adını açıkladı” yazısına 10 yorum var

 1. Berca B. says:

  Beni şu aralar tek heyecanlandıran eski thrash grubu.

 2. deadhouse says:

  Ultra sert, çok sert… Thrash grupları cazibelerinin azaldığını anladı ve saçma sapan açıklamalar ardı ardına gelmeye başladı. Testament da ultra sert olacak demişti. Sanki pop müzik yapıyorlar. Metal Müzik sert bir müziktir zaten. Böyle boş beleş açıklamalara gerek yok. Siz iyi beste yapın, sıkıcı olmayan müzikler yapın. Kafayı bozmuşlar sertlikle.

  Boba Fett

  @deadhouse, Bugün aklıma geldi bu konu, bir grup konserini komple yeni albümünü baştan sona çalacak şekilde yapamıyorsa o albüm o kadar güzel değildir demek ki. Testament komple yeni albümünü baştan sona çalacağı arta kalan sürede de eski parçalardan çalsa kim gider konsere? Para kaybı yaşar mı?

 3. deadhouse says:

  Sanırım benim de yanlışlıkla yorumum silindi.

  Ahmet Saraçoğlu

  @deadhouse, onayladım şimdi. Korona muhabbetinden beri her gün binlerce tıp içerikli spam yorum geliyor siteye ve bu spam’lerle normal yorumlar iç içe olduğundan arada tararken gözümden kaçan 1-2 tane olabiliyor.

  Eğer herhangi birinin yorumu onaylanmazsa söyleyin bu şekilde, hemen düzelteyim.

 4. P L A G U E says:

  Bu sefer 2 disk album yapin, toplam sure 1 saat 50 dakika civari olsun. Ulan exodus album haberi giriliyor, bende 0 heyecan…suclusu ben degilim…

  Boba Fett

  @P L A G U E, 35 dakika bombastik bir şey yapmak varken uzattıkça uzatıyorlar. Bu uzun albüm fetişini anlamıyorum hadi eskiden yapılmış şimdi insanlar 3 saniye intro dinleyemiyor zaten yap kısa bi vurucu bir şey herkes dinlesin. Bir albüm en fazla 60 dakika olmalı eğer bu süreyi geçiyorsa bomba gibi bir şey olmalı

 5. handsome says:

  “bonded by blood” yada en azından bi “force of habit” ayarında bir albüm bekliyorum ama bakalım kısmet şansımıza ne çıkarsa artık :v

 6. Raddor says:

  Exodus’a olan heyecanın eskiye oranla bayağı azaldığını hissediyorum. Bunun sebebini son albümün “eh işte” çıkmasının Zetro’nun dönüşünü sönük bırakmasına ve Rob Dukes olaylarının açığa çıkmasına bağlıyorum. Türk olduğumuz için bizi özellikle etkiledi tabi. Bizde yetim hakkı yenmez. Her zaman ezilen bizim için değerlidir ama “acıma yetime döner koyar götüne” deyip gönderdiler adamı.

 7. atila çankırılı says:

  “impact is imminent” köprüsü

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.