# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
SOEN’den yeni albüm detayları ve şarkı
23.10.2020

Imperial.

İsveçli grup SOEN yeni albümü “Imperial“ı 29 Ocak’ta çıkarıyor.

Detaylar şöyle.

1. Lumerian
2. Deceiver
3. Monarch
4. Illusion
5. Antagonist
6. Modesty
7. Dissident
8. Fortune

Albümden “Antagonist”in şarkı sözü videosu yayınlandı.

  Yorum alanı

“SOEN’den yeni albüm detayları ve şarkı” yazısına 14 yorum var

 1. HaNNibaL says:

  Soen candır

 2. Bu yaz bizim bahçede vardı bu yılan. Karayılan, zararsız bir arkadaş ve sadece Türkiye, Kıbrıs, Yunanistan, Orta Doğu ve Malta’da yaşıyor. İtinayla kışkış yaptık kendisine, bahçeden uğurladık.

  http://www.pasifagresif.com/2020/06/sinistral-king-serpent-uncoiling/comment-page-1/#comment-704305

  Sinan Ceylan

  @Ahmet Saraçoğlu, Ürkek de bi hayvan bunlar ya, 2 sene önce Patara’da görmüştüm, saniyesinde kaçmıştı bizden. Fotoğrafını bile çekememiştim. :(

 3. Canoir says:

  Besteler birbirine çok benzemeye başladı gibi hissediyorum

 4. koca says:

  Bana aşırı derecede sıkıcı geliyor Soen şarkıları. Tool benzerliği oranı yine fazla kaçmış – ki son albümde bunu biraz aşmışlardı. Vokalin Maynard taklitliği artık bana çok fazla geliyor, keşke tüm müzisyenler Lopez kadar yaratıcı olsa.

 5. Noumena says:

  Lotus’ u bir yere kadar beğenen, diğer işlerine kıyasla biraz klişe bulanlardan biri olarak Antagonist’i beğendim diyebilirim. Gayet akılda kalıcı ve buram buram Soen tavrı hissediliyor.

  Bir de şu grubun şarkılarının tümünün tek kelime olması gerçeğini seviyorum :) sanırım son 3-4 albümdür böyle

 6. Backbone says:

  Hocam şu şarkıya maynard taklitliği demek de, yani ne bileyim, baya saçma geldi. Tool ile uzaktan yakından alakası olmayan taş gibi şarkı olmuş. Soen candır.

  Canoir

  @Backbone, tool benzeri ve maynard taklidi demek çok ezbere konuşmaktan gerçekten. Önceki 2 albümde bütün benzerlikleri üzerlerinden sıyırıp attılar, kendi soundlarını buldular. Zerre alakası yok tool ile.

  Dysplasia

  @Backbone, Tool benzerliği ikinci albümde bitti bu grubun.

 7. agrypnie says:

  Yalnız şarkının martyrs formülleriyle bu kadar göstere göstere yazılmış olması fena canımı sıktı.Bi yerden sonra aniden Martyrs şarkısına bürünecek gibi hissediyorum.Umarım albüm Lotus taklidi olmaz da yine bambaşka ama bi o denli de uzaklara baktırıp iç çektiren bir soen dinleriz.
  Kapak basit ama muazzam <3

 8. Melkor says:

  Soen gözümüzün önünde çiçek gibi bi gruba dönüştü. Şu müziğin tadını çıkartmak varken hala gereksiz yere tool algısı kasanlar var. Ne toolmuş aq

 9. chuck says:

  şu ana kadarki dört albümde kapaklar konusunda şöyle bir gidişat izlendi: 1. ve 3. albüm kapakları grup isimleri üzerinde bulunan, 2. ve 4. albüm kapakları ise herhangi bir logo ya da yazı barındırmayan tam posterlik kapaklardı. ayrıca kapakta eğer grup ismi ve albüm adı bulunuyorsa mutlaka farklı bir şekilde yazılıyor, tarzı değiştiriliyordu.

  lotus albümünün sadeliğini ve pürüssüzlüğünü sevsem de, ikinci albümlerinin kapağının bana göre gerisindeydi. lotus’u dinleyince de muhtemelen bir sonraki albümde yine değişik fonto bir yazı ile kendi isimleri bulunacak demiştim ve haklı çıktım, kapak gerçekten çok güzel olmuş.

  unutmadan, 2. ve 3 albümlerinde hayvan temalı bir görsellik ile süslenirken bu albümde bu olaya geri dönmüşler. haliyle bundan sonraki albümün yine hayvanlı olacağı fikrine kapılıyorum.

  bi’ sonraki şarkı da yayınlanınca müzik ile ilgili düşüncelerimi paylaşıcam, bence henüz erken.

 10. deadpig says:

  değişik işleri var güzel ekip.

 11. Pontus Euxinus says:

  Aldım takvime.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.