# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
RAMMSTEIN stüdyoda
08.10.2020

Karantina üretkenliği.

Kendi adını taşıyan son albümünü 2019′da çıkaran RAMMSTEIN, karantina döneminde yeni şarkılar yazdığını birkaç ay önce açıklamıştı. Grubun şu sıralarda Fransa’nın güneyindeki Saint-Rémy-de-Provence’de stüdyoya girdiği söyleniyordu.

Grup bu söylentiyi doğrulayan bir fotoğraf paylaştı.

Bir de klip verelim.

  Yorum alanı

“RAMMSTEIN stüdyoda” yazısına 18 yorum var

 1. U.T: says:

  Bana kalırsa formülü bu kadar belli ve basit olan bir grubun en aşağı iki senede bir albüm çıkarması lazım. Bunlardan daha üretken teknik death metal grupları var. Bu grubun tembelliğinin altındaki nedeni bir türlü kavrayamadım.

  cronos

  @U.T:, uzun zamandır bu grup hakkındaki bi yoruma bu kadar katılmamıştım

  enemyofgod

  @U.T:, daha çok konser yapıp para kazanmak.
  Virüs olmasaydı bir 2-3 yıl daha beklerlerdi belki daha fazla.

  Kürşat

  @enemyofgod, Aynen katılıyorum. Bu tarz gruplar, hatta bu siteded çarparlar beni ama Gojira filan bile artık müzisyenden ziyade “performer” topluluklar.

  deadhouse

  @U.T:, Ceplerini doldurdular. Zor bela son albümlerini çıkarmışlardı. İhtiyaçları yok yeni albüme. Ve dediğin gibi zaten basit ve formülü belli bir müzikleri var. Benzer tarzda onlarca albüm yapmanın pek anlamı yok.

  chuck

  @deadhouse, +1

  sacrifist

  @U.T:, Katılmıyorum.Müziği basit yapan akor çeşitliliğin azlığı vs.değil bence. Öyle olsa başkaları da yapıp başarılı olurdu.Bana göre müzik herşeyeden önce ruh ve ambiyanstır,duygudur.

  Nicholai

  @sacrifist, Haklı bir bakış

  deadhouse

  @sacrifist, Basit derken teknik anlamda. Yoksa tabii haklısın dediklerinde.

  Ceyhun

  @U.T:, haklısın hocam ama albüm çıkmama sebebi grup üyeleriyle alakalı daha çok. pek birbirleriyle anlaşamıyolar ve çok büyük ego savaşları dönüyo. konser ve stüdyo dışında merhabaları olduğunu bile sanmıyorum

 2. Грй says:

  açıkçası ben şarkıların basit olduğunu düşünmüyorum teknik anlamda elbet o kadar iyi değil ama yaptıkları müziği beğeniyorum 25 yıldır dağılmadan değişmeden durmalarını beğeniyorum ve takdir ediyorum

 3. Bora says:

  Dünyada hiçbir rock/metal grubunun şarkısı ne geçmişinin ne de şarkı formülünün hatırına bir yılda 120 milyon defa tıklanmaz arkadaşlar. Meydan orada boş duruyor, ufak bir çalışkanlıkla hoplatın madem dünyayı.

  Mikko Aspa'nın Göbeği

  @Bora, Metal müziğin bence böyle bir çabası olmamalı.

 4. gulsah says:

  Bende Rammstein faniyim fakat korn him slipknot Hayko varken aramıyorum bunlarintek farkı aşırı cinsellik içermesi ve enstirumental rock olması

  deadhouse

  @gulsah, Troll olduğun çok belli. Biraz daha üzerinde çalış. Çok kötü bir trollsün.

  chuck

  @deadhouse, troll olduğunu düşünmüyorum. var böyle düşünen insanlar. inanamayacağın kadar fazla.

  deadhouse

  @chuck, Yazdığı şeyi 2010′a kadar yazmış olsaydı şaşırmazdım. Bir sürü böyle kişi vardı eskiden. 2002-2010 arası en popüler dönemlerini yaşadılar. Fakat bunu 2020′de yazıyorsa troll olduğunu düşünürüm. Ne Him’i ne Hayko’su abi şaka mı bu.

 5. deadhouse says:

  Karantina aslında sanatçılara ilham vermeli. Veriyor da bu sene örneğini çok gördük. Umarım size de ilham gelir de vasat bir albüm çıkarmayarak bizi şaşırtırsınız.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.