# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
VOLBEAT yeni albüm yazımında
07.09.2020

Hızlı, sert, rifle dolu.

Son albümü “Rewind, Replay, Rebound“ı 2019′da çıkaran Danimarka/ABD ortak projesi VOLBEAT şu sıralarda yeni albümünü yazıyor.

Frontman Michael Poulsen Haziran ayında yaptığı açıklamada yeni albüm için yüksek tempolu, sert ve riflerle dolu şarkılar yazdığını ifade etmişti. Grubun basçısı Kaspar Boye Larsen de yaptığı açıklamada karantina sürecinde her grubun yeni şarkılar yazdığını ve 2021′de ve hatta 2020 sonlarına doğru inanılmaz miktarda yeni albüm çıkacağını ifade etmişti. Yeni açıklamaya göre VOLBEAT son derece yaratıcı bir süreçten geçiyormuş ve ihtiyaçları olan bu zorunlu mola döneminde eski heyecanlarını tekrar kazanmalarını sağlayacak materyaller yazıyorlarmış.

  Yorum alanı

“VOLBEAT yeni albüm yazımında” yazısına 7 yorum var

 1. r.a salvatore says:

  Üretim çok ama tüketim az ben instrumental albüm versiyonları dinliyorum daha çok İngilizce anlasaydım bile en büyük grupların yeni albümleri dinlemek için zaman gerekiyor

  Boba Fett

  @r.a salvatore, Sindiremiyorum şerefsizim, bir sürü albüm geliyor. Hakkını veremiyorum.

  deadhouse

  @Boba Fett, Naçizane düşüncem bence çok albüm dinleyip müziğin hakkını verememektense, az albüm dinleyip müziğin hakkını vermek daha iyi olacaktır.

  Dysplasia

  @deadhouse, Ben de böyle uyguluyorum. Arada kaçırdığım şahane işler oluyorsa da düzenli site takip eden biri olarak bir şekilde sonradan öğreniyorum o işleri nasılsa.

 2. ismail vilehand says:

  Eski sert hallerine dönmeleri bu saatten sonra imkansız ama keşke olsa öyle bişey.

 3. Alondate says:

  Şu uçsuz bucaksız rock/metal aleminde ısınamadığım tek bir grup varsa o da volbeat. Ayıptır söylemesi Creed bile dinlerim ama bu adamlara dayanamıyorum.

 4. Saklı says:

  Acele etme Poulsen Reis; geç olsun yavan olmasın. “Rewind, Replay, Rebound“ kesmedi bizi.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.