# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
Kerry King ve Paul Bostaph’tan SLAYER’a benzeyen ama SLAYER olmayan yeni proje
12.09.2020

“Bebek SLAYER gibi olmayacak, çok iyi olacak.”

Kerry King ve Paul Bostaph adı henüz duyurulmayan yeni bir projeyi yakında tüm dünyayla paylaşmaya hazırlanıyorlar. King elinde 2 albüme yetecek kadar materyal olduğunu açıklarken, Bostaph ise yeni gruba dair daha detaylı açıklamalar yaptı.

Bostaph şöyle konuşmuş.

Sanırım bunu ifade etmenin en iyi yolu, Kerry’nin Kerry gibi yazdığını söylemek olur. Bu bir rock ‘n’ roll albümü olmayacak. Nasıl bir şey bekliyorsanız o şekilde olacak. Elde kalan, kullanılmayan eski şeyler de olmayacak. SLAYER’a benzeyecek ama bilinçli şekilde SLAYER gibi olmaya çalışmayacak. Sonuçta Kerry hayatı boyunca SLAYER şarkıları yazdı, nasıl bir tarzı olduğu ortada. Grubun dağıldı diye tarzından vazgeçmezsin, o tarz müzik yazmayı seviyorsan aynen o şekilde devam edersin. Kerry şu an cayır cayır. Bu yüzden sert müzik ve SLAYER seviyorsanız, bunu da seveceksiniz. Ortaya “Bebek SLAYER” gibi bir şey çıkmasını istemedik. İyi bir şey ortaya çıkacak. Çok iyi bir şey çıkacak. Şahsen, şu ana dek denemek istediğim ancak SLAYER’da çalarken deneyemediğim bazı şeyleri de entegre etmek istiyorum. Umarım bunları yeni projede sergileme fırsatı bulacağım.

  Yorum alanı

“Kerry King ve Paul Bostaph’tan SLAYER’a benzeyen ama SLAYER olmayan yeni proje” yazısına 19 yorum var

 1. chuck says:

  ben olsam parça çıkana kadar herhangi bir açıklamada bulunmaz, haber vermezdim. çat diye çıkartırdım ortama; maksat insanlar şaşırsın.

  zaten tanınan insanlar, reklama ihtiyaçları yok. bakalım nasıl bir şey olacak.

  Dysplasia

  @chuck, iyi ve çok iyi bir şey olacakmış, niye tekrar tekrar söyletiyosunuz..

 2. Boba Fett says:

  Kerry King’in solo gitar albümü çıksa keşke, Petrucci çıkardı, Sassi çıkardı, Kiko çıkardı çak abi bi albüm keyfimiz yerine gelsin.

  Emre Görür

  @Boba Fett, Kerry King cidden çok büyük müzisyen! Çalamayıp kıçından solo sallamayı ekol haline getirmeyi başarmış bir şahsiyet :) Ayrıca solo albüm yapmaya kalkıp kendisini taşak oğlanına çevirmeyecek kadar da akıllı.

  Necrobutcher

  @Emre Görür, kerry king solo albüm track1:

  1111111111111000000000000111111111111111
  0000000000000000000000000000000000000000
  5465454321564654324324878979876543541321
  5646549876543213246546546543213165465432

  chuck

  @Emre Görür, kendisi de söylüyor zaten. ben hala gitara bakmadan çalmayı beceremiyorum, kendi yazdığı parçalar dahi olsa diye. mustaine’i öven bir konuşması esnasında söylemişti.

  petrucci, kiko ile falan kıyaslamak saçma olur. ama yine de slayer’ın içerisinde konumu ve önemi düşünüldüğünde bağrımıza basıyoruz.

 3. Murad says:

  Vokallere de Anselmo gelse ufffff

 4. cemilokumus says:

  Şimdi aklıma “eğer Kerry’nin elinde iki albüme yetecek kadar materyal varsa, bu yeni grubun tarzı da büyük ölçüde Slayer gibi olacaksa ve hâlâ aktif müzik kariyerlerine devam etmek konusunda isteklilerse neden Slayer’ı dağıttılar?” sorusu geliyor. Acaba Tom mu Slayer’ın artık emekli olmasından yanaydı?

  hysteresis

  @cemilokumus, Evet. Tom Araya artık turlamayı bırakıp ailesine daha fazla zaman ayırmak istediğini söylemişti.

  enemyofgod

  @hysteresis, aynen öyle. Tom’suz Slayer yapamazlardı bu yüzden başka bir isimlen devam edecekler.

 5. handsome says:

  hmm garip ne desem bilemedim thrash senelerdir severim dinlerimde slayer ilk dinlediğim gruplardandı evet ama o grupta tom dave ve jeff bana daha yakın gelirdi hep hani oturup konussak geyik yapabiliriz okey yada batak atabiliriz anlaşabiliriz gibi kerry bana daha uzak garip davranışları açıklamaları falan paul bostaph neden slayere benzeyecek ama slayer gibi olmayacak demiş anlamadım eee yani kerry senelerce slayerde çalmıs ve sarkı yazmıs adamın hayatı slayer olmus baska ne yazabilir yada nasıl yazabilir ki zaten anladığım kadarıyla black death yada ne bileyim diğer türlerde bi grupta olmayacak, ben olsam müzikal yapı olarak şuna benzeyecek bunun gibi olmayacak falan demezdim yahu yada önce bi şarkı yap önden paylaş youtubeda falan sonrada dersinki heavy yada thrash grubu olacak böyle daha sağlıklı olurdu bence *-* allahtan kerry açıklama yapmamış kimbilir ne derdi diğer grupları ezicez mi derdi döveriz mi derdi ne derdi artık :) neyse zaten hepi topu kaç tür kaldı ki heavy/thrash grubu olacak büyük ihtimal bakalım buarada vokalde kim olacak cok merak ettim :/

 6. Opethsevenbiri says:

  Konuşma içerisinde ne kadar çok Slayer demiş.

 7. Raddor says:

  Gary Holt n’olacak? Gerçi iki dakika Instagram’dan çıkmıyor ki adamın zamanı olsun. Exodus’u da var.

  12ParmakBağırsağı

  @Raddor, hahahaha harbi adam tam bir instagramı keşfetmiş dayı.

 8. deadhouse says:

  14 yaşındayken facebook profil fotoğrafımda Kerry King vardı.

  chuck

  @deadhouse, o yaşta çoğu gencimiz genellikle harry potter filmlerindeki oyuncuları kullandığı için kerry king bence baya iyiymiş.

 9. deadhouse says:

  @chuck, Şimdi düşününce Harry Potter oyuncuları kullansaymışım daha iyi olurmuş gibime geliyor. Yani sonuçta Kerry King’ten bahsediyoruz. Daha makul birini bulabilirmişim. O yaşta herhalde sakalı, sert adam görüntüsü, tanrıtanımaz tavrı falan gözümü boyamış. Gerçek metalcilerin öyle olduğunu düşünmüşüm. Yani mis gibi Jeff Hanneman ya da Dave Lombardo dururken bu herifi seçmek talihsizlik.

 10. deadpig says:

  Slayer diye dinlediğiniz zaten Kerry idi demiş adam yani yeni bir şey yok devamke meali…

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.