# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
VIO-LENCE’tan DEAD KENNEDYS cover’ı
23.08.2020

Deli deli thrash.

Kadrosunda eski MACHINE HEAD gitaristi Phil Demmel’ı da barındıran ve Robb Flynn’li kadrosuyla 1988′de çıkardıkları “Eternal Nightmare” ile seksenlerin kült thrash metal albümlerinden birine imza atan VIO-LENCE, eski OVERKILL gitaristi Bobby Gustafson’u da kadrosuna katarak bu yılın başlarında geri dönmüştü.

Grup henüz açıklanmayan bir zamanda yeni bir EP çıkaracağını da Nisan ayında açıklamıştı. Şimdiyse DEAD KENNEDYS klasiği “California Über Alles”in cover’ını yayınladılar.

  Yorum alanı

“VIO-LENCE’tan DEAD KENNEDYS cover’ı” yazısına 7 yorum var

 1. Emre says:

  Bobby Gustafson thrash metalin gördüğü en iyi bestecilerden biridir. Overkill onu kaybettikten sonra bir daha o eski seviyesine asla yaklaşamadı. Büyük hitlerin çoğu bu adamın. Tek gitarist olarak sürüklüyordu grubu. Hatta Overkill iyi gidiyor diye Megadeth’in teklifini bile geri çevirmişti. Ama kişiliği epey sorunlu ve müzikten uzak kalınca ciddi şekilde paslanmış. Son yıllarda kurduğu Satans Taint bayağı dandik bir grup.

  bascivegobekli

  @Emre, Zamanında aynı beyefendinin Ebonsight kurucusu Ebru ablamızın hayran mektubuna yanıt verip nude istemişliği vardır. Hatırladıkça gülerim shshshahahaha

 2. Raddor says:

  Ney ney Bobby Gustafson mu?!?

 3. Berca B. says:

  Oha hakkaten Bobby Gustafson’ın bu işlerle alakası kalmış mıydı cidden? Nasıl bişi geliceğini acayip merak etttim şimdi.

 4. Yenal says:

  Bobby Gustafson’u severim ama overkill in başarısını sadece ona bağlamak bence Bobby Blitz ve diğerlerine haksızlık olur.İlk dört albümden sonra çok kaliteli albümler yaptılar.Tabi ki
  tercih meselesi.Şu anda çok güzel besteler yapıp ilk dört albümdeki başarıyı yakalamasını canı gönülden bekliyoruz.Ara vermiş olmasının soğumasına sebebiyet vermiş olması normal bir durum.Zamanla açılacaktır.

 5. Raddor says:

  Lan Sean o şarkı öyle mi söylenir, ırzına geçmişsin. Ben daha iyi söylerdim. Hem gitar çalmıyorsun hem nakaratı veremiyorsun, Sean Killian sen aldığın parayı hak etmiyorsun.

  Biafra’nın kemikleri sızlamıştır -ki adam daha ölmedi bile.

 6. Kaan says:

  Parça dehşet gaz olmuş. 20 yıl önce önüme gelseydi etrafta ne varsa indirirdim :) Vio-Lence vokalini çok sevdiğim için uyarlamayı daha çok beğendim.
  Hadi bakalım iyi bir albüm bekliyoruz.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.