# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
HIGH ON FIRE yeni albüm yazımına başladı
25.03.2020

Muhtemelen seneye ortamlarda.

Son albümü “Electric Messiah“ı 2018′de çıkaran HIGH ON FIRE yeni albüm yazımına başladı.

2021′de çıkması beklenen albüme dair şu anda herhangi bir bilgi yok.

  Yorum alanı

“HIGH ON FIRE yeni albüm yazımına başladı” yazısına 7 yorum var

 1. şeyh hulud says:

  Matt Pike’ın diyabet problemi vardı, korona kapmasa bari.

  ismail vilehand

  @şeyh hulud, stonercı tayfa komple risk grubunda. Adamlara bişey olacak diye ödüm patlıyor.

  Berca B.

  @ismail vilehand, bi yandan da evden çıkmamak işlerine geldiği için içim rahat. Sabah akşam komple paf küf için bundan iyi fırsat mı var?

  ismail vilehand

  @Berca B., bu virüs yüzünden dünyada kafayı bulma ihtiyacı tavan yaptı zaten. İnsanların ruh hali çok kötü ve canları sıkılıyor, eve kapananlar sürekli kafa çekiyor. Dün alışveriş yaparken tekelci elemanla muhabbet ettim biraz, satışlar patladı dedi. Şuan olay taze diye millet cebindeki parayı rahatça kafa yapmaya harcıyor. Umarım olay çabuk biter de, geçen ay aldığım bira yerine, 3 paket makarna fazla alsaydım demez insanlar.

  Berca B.

  @ismail vilehand, orası çok doğru. Şu an hala insanlar işin biraz gırgırında ama işler ilerde çok tatsızlaşabilir. Umarım “lan o boşlukta amma kitap okuduk/oyun oynadık/film izledik”le sınırlı kalır bütün bu muhabbet.

 2. P L A G U E says:

  Selda Bağcan övdükleri videoyu bırakayım. Erkin Koray ve Altın Gün de var;

  https://youtu.be/x_u7kfTw8W4

  Berca B.

  @P L A G U E, geçen bu linki ben de bir yere bırakmıştım ama hayatta bulamam. Linki bırakırken içimden “lan tamam bizden birilerini övmeleri güzel de Selda Bağcan’ın sesinde bu kadar bayıldıkları tam olarak ne?” diyordum, hala da tam olarak anlayamıyorum.

  Yanlış anlaşılmasın politik görüşleri vs tarafından bakarak söylemiyorum, tamamen ses ve şarkılarına odaklanarak bunu anlamaya çalışıyorum. Herhalde aynı kültürden gelmenin verdiği bi alışmışlık var, sesi beni zerre etkilemiyor ama yabancılar bu sesi duyunca bir şekilde kafayı yiyor.

  Bir yabancının atıyorum bir Barış Manço şarkısı duyup çok etkilenmesini anlayabiliyorum (böyle hisseden çok yakın bir İtalyan arkadaşım var, Barış Manço şarkılarını Fu Manchu tarzında “Barış Manchu” adında yayınlamayı planlıyor) ama Selda Bağcan’a bir türlü kafam basmıyor valla.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.