# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
EXODUS ve DEATH ANGEL üyelerinin ardından, birlikte Avrupa turnesine çıktıkları TESTAMENT’tan Chuck Billy’nin Covid-19 testi pozitif çıktı
23.03.2020

Sıkıntı büyüyor.

TESTAMENT, EXODUS ve DEATH ANGEL kısa süre önce birlikte bir Avrupa turnesine çıkmış ve yakın zamanda evlerine dönmüşlerdi. EXODUS gitaristi Gary Holt bir süre önce yaptığı açıklamada dünyayı saran Koronavirüs belirtilerinin tümüne sahip olduğunu ve eve kapandığı söylemişti.

55 yaşındaki Holt Instagram’daki açıklamasında şöyle yazmıştı:

Eşimle birlikte eve kapandık. Tüm korona belirtilerine sahibim, bira olan hariç! Biraz hasta hissediyorum. Dün gece sürekli ter içinde uyandıktan sonra bugün biraz daha iyi hissediyorum. Eşimle birlikte kendimize iyi bakıyoruz ve ne yazık ki bu belirtiler geçene kadar bir hafta boyunca torunlarımızı göremeyeceğiz. Film izliyoruz, TV izliyoruz ve tüm bunların geçmesini bekliyoruz!

Ardından aynı turneden dönen DEATH ANGEL’ın davulcusu Will Carroll’ın çok hasta olduğu ve “açıklanmayan bir sebepten” hastaneye yatırıldığı açıklandı. Nişanlısı, Carroll’ın “çok hasta” olduğunu özellikle vurgulamış ve her tür manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu ifade etmişti. Gary Holt da sonradan yaptığı açıklamada, yoğun bakımda yatan Carroll’ın durumunun ciddi olduğunu söylemişti.

Yeni bir gelişme daha oldu ve aynı turdaki TESTAMENT’ta vokalist Chuck Billy’nin Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı. Turneden döndükten sonra kendini iyi hissetmeyen ve test yaptıran 57 yaşındaki Chuck Billy’nin yanı sıra, Billy’nin eşi ve TESTAMENT tur ekibinden bazı kişilerin de pozitif çıktığı açıklandı. Billy ve eşi şu anda karantinadaymış.

Şimdiden hepsine geçmiş olsun diyor, iyi haberlerini bekliyoruz.

  Yorum alanı

“EXODUS ve DEATH ANGEL üyelerinin ardından, birlikte Avrupa turnesine çıktıkları TESTAMENT’tan Chuck Billy’nin Covid-19 testi pozitif çıktı” yazısına 4 yorum var

  1. yenal says:

    En fazla akciğerlere zarar veriyor sonra kalp..Chuck Billy kanser illetinden sonra bu hastalığı da sorunsuz atlatır umarım. Aynı isteğimiz bütün hastalarımız için.Allah şifa versin herkese.

  2. Boba Fett says:

    Bu Death Angel’in başına gelmeyen kalmadı.

  3. crowkiller says:

    tom araya dedem olsa kömürlüğe kitlerdim

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.