# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
SUMERLANDS yeni albüm yazımında
22.01.2020

Çalışmalar başladı.

Kendi adını taşıyan ilk albümünü 2016′da çıkaran heavy metal grubu SUMERLANDS yeni albümü için şarkı yazımına başladığını açıkladı.

Henüz albüme dair bir bilgi olmasa da grubun 2020 içerisinde bir şeyler yayınlaması veya albüme dair net bilgiler paylaşması bekleniyor.

  Yorum alanı

“SUMERLANDS yeni albüm yazımında” yazısına 8 yorum var

 1. İlk albüme olan sevgimi anlatamam. Kritikte övmüştüm etmiştim ama aradan geçen 3,5 yılda “Sumerlands” benim için son 5 yılın en özel 2-3 albümünden birine dönüştü. Her şeyini, her saniyesini aşırı seviyorum. Belirli dönemlerde yer etmesi dolayısıyla manevi anlamda bir albümden daha fazlası olmaya yaklaştı benim için. Yeni albüm haberine aşırı mutlu oldum.

 2. sleepless says:

  hayda bu sene Eternal Champion da çıkacaktı, Sumerlands ve EC ilk albümleri de aynı sene çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. deli galiba bu adam birkaç sene durup durup aynı anda tüm projelerine albüm çıkartıyor

  Ahmet Saraçoğlu

  @sleepless, 2016′dan bu yana 70′e yakın albüm ve EP’nin kaydında, prodüksiyonunda çalışmış.

  sleepless

  @Ahmet Saraçoğlu, hah anlaşıldı, “3 sene çalışıp 1 sene yatıcan abi”cilerden o zaman.

  Ahmet Saraçoğlu

  @sleepless, kendi grupları ve prodüksiyonunda çalıştığı grupların tarzları aşırı alakasız bu arada. :) Biliyorsundur; en leş, çamur gibi bazı death metal gruplarıyla falan çalışıyor stüdyoda.

  sleepless

  @Ahmet Saraçoğlu, bilmiyordum şimdi ilk kez baktım, vay canına baya etkileyiciymiş portfolyo. Evet haklısın Pissgrave bile çıktı listeden hahah. Aynı zamanda büyük oynuyormuş adam, Cavalera Conspiracy Sacred Reich Integrity falan da var. Devil Master’ın prodüksiyonuna bayılmıştım geçen sene, onu da bu adam yapmış, heavy metal soundundan fersah fersah uzak bir tarzda o mesela.

  Sumerlands ve EC’de yaptığı işi gönülden severek yapan insan müziği havası var ya, bu adam belli öyle işte hayatını komple metal müzik üstüne kurmuş. Eternal Champion’ın vokalisti de kılıç kalkan yapmakla uğraşıyor meslek olarak bildiğin blacksmith, o da başka bir açıdan mevzuya adanmışlık göstergesi hahah

 3. şeyh hulud says:

  Sumerlands’le Eternal Champion albümlerini dinlemekten mp3 dosyaları eskidi artık. Her şeyi geçtim, halimize acıyıp şu albümleri yapın bari.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.