# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
STEEL PANTHER’dan klip
09.01.2020

Heavy Metal Rules.

Hair/glam metal grubu STEEL PANTHER yeni albümü “Heavy Metal Rules“u 27 Eylül’de çıkarıyor.

Detaylar.

01. Zebraman
02. All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)
03. Let’s Get High Tonight
04. Always Gonna Be A Ho
05. I’m Not Your Bitch
06. Fuck Everybody
07. Heavy Metal Rules
08. Sneaky Little Bitch
09. Gods Of Pussy
10. I Ain’t Buying What You’re Selling

“Heavy Metal Rules” klibi yayında.

“Gods of Pussy” klibi yayınladı.

“All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)” klibi de var.

“Always Gonna Be A Ho” klibi de şöyle.

  Yorum alanı

“STEEL PANTHER’dan klip” yazısına 19 yorum var

 1. şeyh hulud says:

  Bazı açılardan çoğu black metal grubundan daha rahatsız edici ve yıkıcılar. All I Wanna Do Is Fuck’ın klibi çok eğlenceli olmuş, işi biraz daha büyütseler iyi bir film bile çıkarabilirler belki.

  ismail vilehand

  @şeyh hulud, ilk cümlene aşırı derecede katıldım. Adamlar ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin bayrakla koşturanı. Sevmediğim albümleri yok. Heyecanla bekliyorum.

 2. Boba Fett says:

  Ulan ya senenin en iyi albümü geliyor. Ne sikko Opeth, Leprous, Dream Theater albümü ne de diğerleri, beni sadece bu heyecanlandırıyor.

  Raddor

  @Boba Fett, +1 hahah bu yorumu ben yazmışım gibi. Tam benim kafadansınız sayın Boba Fett, sizi kankalarıma yazdım.

 3. Boba Fett says:

  Bütün Steel Panter albümleri incelenip siteye eklense ne güzel olur.

 4. ismail vilehand says:

  Bu gece yeni albüm bahanesiyle bir yandan sözlerini okuyarak Steel Panther diskografisini dolaşa dolaşa dinliyorum da, ulan yemin ediyorum yok böyle bişey hahahaha.

  En sapkın slam/brutal death metal, porngrind gruplarının sözleri bunların yanında masum kalır. Adamlar neler yazmış öyle. Bazı şeylerin kurgu veya mizah olduğunu ısrarla anlamak istemeyen, duyar kasmakla kafayı yemiş ama gerçek hayatta kedi tekmeyelen adama korkudan yaklaşamayacak kadar pasif olan duyar kasma manyakları umarım bu grubun varlığından hiç haberdar olmazlar.

  şeyh hulud

  @ismail vilehand, Handicapped Slut, That’s What Girls Are For gibi dinlerken insanın ağzını açık bırakan şarkıları var gerçekten. Vokalistin İngilizce doktorası da ayrı bir olay ama söz yazarken faydasını görüyordur muhtemelen.

 5. Raddor says:

  Bu kadar çok Steel Panther seven görmek gözlerimi yaşarttı ya. Bir tek ben seviyorum zannediyordum. Son on yılda ortaya çıkmışlar arasında en sevdiğim grup.

  Bir kere ben Mötley Crüe hastasıyım. Hayatımın grubu falandır. Mötley Crüe da dönemin daha extreme gruplarına kıyasla daha kışkırtıcı etkiler yaratmış. Bir kere o dönem Venom falan var ama Venom’ın dinleyicisi belli. Mötley Crüe ise 1983′te Shout At The Devil albümlerini kapağında kocaman pentagramla çıkarıyor ve o dönem hair metal popüler kültüre girebildiği için bayağı olay oluyor. Ciddi ciddi satanik grup diye albümleri yakılıp yıkılıyor, yasaklansınlar diye ABD’de cemiyet kuruluyor falan.

  Bence Steel Panther parodi grubu falan değil. Sadece Mötley gibilerin 2010′lara uyum sağlamış hali. Bu adamlar glam metali çok seviyorlar. Fakat biliyorlar ki 80′lerdekinin aynısı olsalar komik olacak, dalga konusu olacaklar -ki bazı retro grupların ne kadar komik göründüklerini biliyoruz. Oysa Steel Panther bunu birkaç adım öteye taşıyarak bu tarzı icra ediyor. Bir kere olaya kendi kendileriyle dalga geçerek başlayıp işi parodiye vurmaları hem kendilerinin bu retro, taklitçi damgasından kurtulmalarını sağlıyor hem de şarkı sözlerini iyice geyiğe ve abartıya çektikleri için seyirciyi de sıkmamayı, böylelikle tüm bu eskiye özenen gruplar içinde yeni kalmayı başarabiliyorlar (kısa cümleler kurabilmeyi öğrenmem lazım). O yüzden ben Steel Panther’ı parodi metal grubu olarak değil, çağına, akıllı telefon dönemine uyum sağlamayı başarmış glam metal olarak görüyorum.

  Mötley Crüe, Def Leppard ile dalga geçen değil, onların ruhani devamı olan grup olduklarını bence konserlerinde yeterince gösteriyorlar. O Hellfest Fransa konseri nedir yahu? Onlarca kız sahneye çıkıp soyunup, bazılarının sevişmeye başlaması, bir yandan müziğe devam etmeleri, geyik yapmaları falan.. Açın izleyin. Hayatınızı sorgular, yaşadığınız yerin “redneck”liğini içinize çekersiniz hahah.

  Bir de geçen seneki Pussy Melter meselesi var. Bir pedal kendisi ama isminden dolayı ne olay olmuştu yahu.

  Neyse ben dünyanın en hüzünlü parçası olan “…But My Cock Is Community Property”yi dinlemeye gidiyorum.

  Boba Fett

  @Raddor, Çok güzel olmuş bence de çok zeki adamlar, müzikleri de harika bence

  Grup “Balls Out“un ilk albümleri “Feel the Steel”den biraz daha kötü olduğunu ve ilk albümden bu yana müzisyen olarak kendilerini hiç geliştirmediklerini, aksine kötüye gittiklerini vurgulamış ve bu albümde “Feel the Steel”in çok benzerini yapmaya çalıştıklarını belirtmiş.

  Şunu başka gruptan göremeyiz. Ayrıca yeri gelince acayip prog olup farklı sentezler yapabiliyorlar, Asian Hooker’in başı gibi. Çok seviyorum ben bu grubu ya.

  Raddor

  @Boba Fett, evet çok manyak adamlar. Gitarist Satchel’ın eğitim videoları da kopartıyor. Death to All But Metal’ın nasıl çalındığını anlatması mesela: “James Hetfield olsaydım ben de böyle hep aşağı aşağı vururdum ama o kadar iyi değilim.” :)

  Bu arada espri de olsa gruba katılmıyorum en sevdiğim albümleri Balls Out.

 6. Kaan says:

  @Raddor, Harika bir Steel Panther kritiği olmuş bu yazı :)
  Mötley Crue en eski extreme gruplardan da önce, dönemin en sert ve hızlı 1981 Too Fast for Love albümünü patlatmıştır.

  Raddor

  @Kaan, teşekkür ederim. :) Too Fast for Love da çok iyi albüm. Mötley Crüe metal grubu olarak görülmez kimilerince. Ben de metal grubu demem genelde rock n’ roll grubu demeyi kendilerine daha çok yakıştırırım. Fakat Too Fast for Love o kadar metal bir albüm ki meşhur ilk şarkısı Live Wire’ın daha en başında giren thrash riff’i insanı alır götürür, headbang yapmaktan boynunu sakat bırakır. Hem de daha o tarihte thrash metal diye bir şey icat bile olmamışken.

  Mötley Crüe’yu çok severim. Netflix’e gelecek olan The Dirt filmini iple çekmiştim. O film hakkında da ekşi sözlük’te uzun entry yazmıştım. Okumak isteyen olursa onu da şöyle bırakayım. İzlemeyen Steel Panther’cılara, Glam severlere tavsiye ederim filmi.
  https://eksisozluk.com/entry/88030640

 7. Raddor says:

  Steel Panther ve Mötley Crüe iki gündür Twitter’dan birbirleriyle atışıyor. Anne babasını kavga ederken izleyen çocuğa döndüm yahu. Yalnız mesele çok komik. Steel Panther’la röportaj yapılırken bunlara ölmüşlerden kimi geri getirmek isterdiniz diye soruyorlar. Bunlar da Vince Neil, o adam ölmüş diye cevap veriyor. Nikki Sixx de buna sinirlenip Twitter’dan yardırıyor (‘Steal’ Panther falan diyor işte). O ona cevap veriyor öbürü ona. Uzamaya devam edecek gibi gözüküyor şimdilik.

  Vince Neil cevabı çok komik çünkü hiç beklemiyordum, acayip güldüm. Hakikaten performansı geçmişle kıyaslayınca ölü gibi Vince’in. Ee Nikki’nin de arkadaşını savunması, onu elin panterlerine yedirmemesi normal. :) İki tarafı da garip şekilde haklı buluyor, yapmayın etmeyin diyorum.

 8. Berca B. says:

  Ahahaha ulan ne adamlarsınız ya. Cidden kimse bulaşmasın bu adamlara, en kafalarına göre devam etmelerini istediğim oluşum. Keşke filmleri de olsa.

 9. Şu haberin başlığına şu şarkının Türkçesini yazmayı çok istedim ama kendimi tuttum.

 10. ismail vilehand says:

  Ruh hastası herifler. Adamların her yeni klibi yeni Star Wars filminden daha çok heyecanlandırıyor.

 11. killyourselfchuck says:

  her zaman bir orospu olacak.

  tek istediğim (bu gece kendimi) sikmek

  amın tanrıları.

  ilginç bir grup.

 12. Kaan says:

  Klip çok tatmin edici ;)

 13. şeyh hulud says:

  Shimoneta isimli animenin live-action versiyonu gibi Steel Panther. Shimoneta herkesin 7/24 izlendiği bir distopyada geçiyor: Japonya’yı yöneten aşırı muhafazakar iktidar bütün erotik ve pornografik içerikleri illegal ilan etmiştir, hatta küfür etmenin veya bel altı şaka yapmanın cezası bile çalışma kampına gönderilmektir. Bunun üzerine bir grup öğrenci kafalarına kadın külotu geçirip SOX diye örgüt kurar ve sırf milletin ahlakını bozmak için çeşitli “terör” eylemleri yapmaya başlar.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.