# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
OZZY OSBOURNE’dan bir şarkı daha
22.11.2019

Straight to Hell, feat. Slash.

Efsane vokalist Ozzy Osbourne 2010′da çıkan son albümü “Scream”den 10 yıl sonra, 2020 yılında “Ordinary Man” adlı yeni albümüyle dönüyor. 3 Aralık’ta 71 yaşına basacak olan Ozzy, albümle ilgili yorumunda bu albüme tüm kalbini ve ruhunu adadığını, sevenlerinin bu albümü beğenmesinin onun için önemli olduğunu ifade etmiş.

Slash’in konuk olarak yer aldığı “Straight to Hell” yayınlandı.

Albümden ilk single “Under the Graveyard” da Kasım ayı başında yayınlanmıştı.

  Yorum alanı

“OZZY OSBOURNE’dan bir şarkı daha” yazısına 5 yorum var

 1. Kaan says:

  Bu single dan dün akşam haberim oldu ve daha ilk saniyelerde sevinçle karışık hem heyecan hem de burukluk yaşadım, efsanenin son albümü olacağı belli gibi bir şey. Bu güzel besteyle birlikte Ozzy nin tutku dolu müthiş sesini duymak benim için yıllardır sürekli yaşadığım ve ileride asla yaşayamayacağım bir mucize!!!

 2. Şarkıyı sevdim. Aslında şarkıdan ziyade Ozzy Osbourne’un 2019 yılında şarkı söyleyebiliyor oluşunun sevdim sanırım. Böyle bir adam, böyle bir hayat; şarkıdan bağımsız olarak Ozzy’nin 2020′de muhtemelen son bir albüm çıkaracak olması önemli bir şey. Lemmy pat diye gitti, aynı şey günün birinde Ozzy için de olacak ve kapanışı 2009′daki “Scream”le yapmayacağını bilmek bile güzel.

  Kaan

  @Ahmet Saraçoğlu, Ozzmosis’ten beri ilk defa bu kadar çok heyecanlandım. Kerbela törenlerindeki üstünü çıkartıp kendini döven şiiler kadar duygulandım, bu parçayı dinleyince… Muhteşem bir elveda albümü olacak ruhunu metale üfleyen adamın..

 3. K I V O says:

  Parça harika ötesi heyecan yaptık bekliyoruz

 4. Noshophoros says:

  Mantıksız evet ama bir an kapaktaki Osbourne’u Nergal zannettim dedim ne oluyor.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.