# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
Alexi Laiho bundan sonra yola CHILDREN OF BODOM ismiyle devam edemeyebilir
19.11.2019

Gruba yeni isim önerileri için tıklayınız.

1997′den beri CHILDREN OF BODOM kadrosunda yer alan ve grubun şu ana kadarki tüm albümlerinde çalan basçı Henkka T. Blacksmith, davulcu Jaska W. Raatikainen ve klavyeci Janne Warman, grubun 15 Aralık Helsinki Ice Hall konserinin ardından gruptan ayrılacaklarını 1 Kasım’da açıklamışlardı.

Bu durumda CHILDREN OF BODOM kadrosunda Alexi Lahio ve gruba 3 yıl önce katılan gitarist Daniel Freyberg kalıyordu. Lakin görünüşe göre Alexi yeni elemanlar bulmuş bile. Bir davulcu ve bir de basçıyla anlaştığını açıklayan Alexi, ilkbahardaki konserlere bu yeni kadroyla çıkabileceklerini ifade etmiş. Diğer yandan, yasal bazı sebeplerden Alexi bundan böyle gruba CHILDREN OF BODOM adıyla devam etme konusunda sıkıntı yaşayabilirmiş. Alexi konuyla ilgili olarak “Belki sadece BODOM ismiyle ya da şarkılarımızdan birinin ismiyle yola devam edebiliriz” şeklinde konuşmuş.

Ayrılık konusunda da konuşan Alexi, grubun geçtiğimiz ay gerçekleşen Rusya turnesi sırasına dağılmak üzere olduğundan bahsetmiş. Grup içinde çok tartıştıklarını söyleyen ve bunun genelde kendisiyle ilgili yanlış anlaşmalardan olduğunu itiraf eden Laiho, sonradan sakinleştiklerini ancak 3 elemanın Finlandiya’daki konserlerden sonra gruptan ayrılacaklarını kendisine ilettiklerini ifade etmiş.

CHILDREN OF BODOM’un bundan sonraki ismi için uygun gördüğünüz bir şeyler varsa aşağıya yazabilirsiniz.

  Yorum alanı

“Alexi Laiho bundan sonra yola CHILDREN OF BODOM ismiyle devam edemeyebilir” yazısına 15 yorum var

 1. Berca B. says:

  Ahaha hayatımda ilk defa bir Children of Bodom albümü sevdim ya ayrılın hemen amk grubundan, hiç vakit kaybetmeyin.

  Ahmet Saraçoğlu

  @Berca B., Manu-Palace maçında Manu kazanır oynamak ve Palace’ın 1989′dan beri ilk kez Manu’yu deplasmanda yenmesi.

  Berca B.

  @Ahmet Saraçoğlu, ahaha geçmiş olsun. Böyle zamanlarda simülasyon içinde olduğumuz ve bizle ağır taşşak geçildiğini düşünenleri anlıyorum

 2. killyourselfchuck says:

  20 yıldan uzun bir süredir birlikte müzik yapıyorlar. son albümde de yakaladıkları gidişat iyiye işaretti. acaba ne oldu da bir değil, ikide değil tam üç kişi gruptan ayrılma kararı aldı.

 3. Savaş says:

  wow, sonradan giren gitarist dışında hepsi original bodom kadrosuydu ve şimdi dağılıyor. çok inanılmaz olay

 4. Grubu ilk albümünden beri dinliyorum. İlk 3 albümü bence türünde efsane işler. Adamların 22 yıldır aynı kadroyu korumuş olmaları baya enteresan cidden. Tabii çok daha uzun yıllar bir arada olan gruplar var ama gerek grubun umursamaz havası olsun, Alexi’nin ilginçlikleri olsun, sürekli içki içmeleri olsun, arada fire vermelerini beklersin ama vermemişler. Bakalım Alexi ne yapacak.

 5. K I V O says:

  Sanırım COB bitti..

 6. Nox says:

  bu kadar kötü bir müziği sürekli sahnede icra etmek zorunda kalmak para için yapılacak iş değil. geçmiş olsun ayrılanlara.

 7. GENCALPSON says:

  Klavyeci ayrıldıysa bodom biter.

 8. Bu arada yukarıdaki mesajımda demedim ama bu 3 elemanın ayrılığından 1 hafta kadar önce durup dururken içime “Children of Bodom yakında dağılabilir” şeklinde bir his gelmişti. Bu tarz hislerim güçlüdür (Ouz bilir), cidden durup dururken aklıma bu düşünce geldi ve ertesi hafta da gruptan 3 kişi ayrıldı. Öncesinde ne bir haber ne bir belirti vardı. Bu bir dilek falan değildi tabii ama keşke güzel bir şey aklıma gelseymiş.

  Bu arada LAKE OF BODOM bence güzel isim.

  Ouz

  @Ahmet Saraçoğlu, Hep diyorum abi, kalbin temiz işte.

  Ben de geçen gün dost meclisinde “Bu son gelişmelerden sonra CoB dağılır mı acaba?” diye dillendirmiştim. Şom ağızlılık mı hissikablelvuku mu bilemedim şimdi.

  Bence grubun adı Deadnight Warrior olarak değişsin. Dünyada bu şarkıyı bilmeyen pek bir kimse yoktur herhalde. Abartmıyorum.

  killyourselfchuck

  @Ouz, şimdi böyle dedin ya, çıkıp ismini evriy taym ay day koyar

 9. dice says:

  children from bodom

 10. Murad says:

  YENİ BODOMSPOR

 11. Opethsevenbiri says:

  İçinde Bodom geçen bir sürü şarkıları var birini kullansınlar işte. Çok zor değil.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.