# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
ANNIHILATOR yeni albümünden bir şarkı daha yayınladı
28.11.2019

Psycho Ward.

Son albümü “For the Demented“ı 2017′de çıkaran ANNIHILATOR yeni albüm haberini verdi.

Detaylar şöyle.

1. Armed to the Teeth
2. The Attitude
3. Psycho Ward
4. I Am Warfare
5. Out with the Garbage
6. Dressed up for Evil
7. Riot
8. One Wrong Move
9. Lip Service
10. The End of the Lie

“Psycho Ward” klibi yayınlandı.

“I Am Warfare” de şöyle.

  Yorum alanı

“ANNIHILATOR yeni albümünden bir şarkı daha yayınladı” yazısına 24 yorum var

 1. Boba Fett says:

  Ah Annihilator efsane olacakken patates oldun.

 2. ali says:

  Dünden beri bu başlığın açılmasını beklemek beni loser yapıyor biliyorum ama – sadece habercilik veya internet sitesinde “haberler” bölümü bulundurma etiği açısından – albümleri milyon satmış, 35 yıllık Annihilator’ın yeni albüm haberinin, kendisiyle aynı gün aktif olan Leprous, Blood Incantation, Angel Witch, Kadavar, Despised Icon, Profanatica, Botanist, Voyager vb. Metalsucks’ın “yüzyılın en iyi albümleri” listesine dahil olacak kadar uyduruk olmayı başarmış (!) grupların haberlerinden bile geride kalması üzücü…

  Konumuza dönersek…: Yayımlanan şarkı ikinci nakarat sonrasında giren Ramazan davulu bölümü hariç fena değil. Gitar tonları sertleşmiş, solo güzel, beste akıcı… Ben genelde İtalya kökenli davulcuları sevmiyorum ve burada da çok sıradan bir iş var ama yine de idare eder. Albüm ismi ise tam anlamıyla karavana!… Hayatımda Jeff Waters kadar yaptığı işin değerini düşüren çok az meslek erbabı tanıdım. 35 yıldır onca eleman, onca albüm, onca tarz değişikliğine rağmen, değişmeyen tek şeyin bu olması da mazoşist bir eğilim herhalde. Bekliyoruz bakalım…

  Ahmet Saraçoğlu

  @ali, dün sabah dışarı çıkmam gerekiyordu, o yüzden öncelikli olarak önceden başlığı açılmış haberleri girdim. Yani “x klip yayınladı”, “y yeni albümünü halka açtı” gibi hâlihazırda var olan ve sadece edit’lenerek hazırlanabilen haberleri. Bu tür haberler 2-3 dakikada giriliyor.

  Annihilator haberi için sıfırdan girilmesi gereken birden fazla şey vardı (kapak, şarkı listesi, şarkı sözü videosu), o yüzden onu eve dönünce girmek üzere sona attım. Sıfırdan girilen haberler içeriğine göre 5-10 dk sürebiliyor. Zamanım olmadığından arkada kaldı.

  Yoksa haberler arasında bir önceliklendirme yapmıyoruz. Hatta ben de son 1 haftadır ilk 3 Annihilator albümünü dinliyordum ara ara, gruba saygım sonsuz olmasa (malum, Jeff ve ilginçlikleri) da epey fazla. :)

  ali

  @Ahmet Saraçoğlu, eyvallah hocam, yeni şarkıyı nasıl buldun peki?

  tahsin

  @ali, Şunu izleyince bile insan üzülüyor. Annihilator cidden inanılmaz bir şeydi…

  Yorumlari herseyi acikliyor bence :(

  ali

  @tahsin, yorumları bile kapatmışlar hocam:)

  Ahmet Saraçoğlu

  @ali, pardon cevap yazmayı unutmuşum. Nakaratı dışında fena değil bence. Doksanların ikinci yarısı ve 2000′lerde yapılan epey bir saçma şey düşünüldüğünde kabul edilebilir bir Annihilator şarkısı.

  74

  @ali, herhngi bir gurup ile diğeri arasında fark mı ki bu yüzden metal müziği dinlemiyor muyuz
  ayrıca bence anni ile ilgili de denilebilecek tek şey jeff vokal yapmasın sadece müzik on numara ama kendi vokali olmuyo hep iyi vokalistler buldu salladı

 3. K I V O says:

  Kaç para ulan bi eski Annihilator?..

 4. Şunu izleyince bile insan üzülüyor. Adamlar şarkıyı ilk kez dinliyor ve baştan sona bayılıyorlar.

  https://www.youtube.com/watch?v=pzQYl5Evyhk&t=

  Annihilator cidden inanılmaz bir şeydi…

  ali

  @Ahmet Saraçoğlu, bu gerçekten nefis bir video; bazen çok saçma yorumlar yapsalar da heriflerin muhabbeti ve müzik zevki de güzel. Hemen her hafta 3-4 yeni video yayımlıyorlar, tavsiye olunur!

 5. 36 yaşındayım says:

  machine head 1 bunlar 2
  pazar günümden çaldığınız on dakikayı geri verin lan

 6. Raddor says:

  Set the World On Fire da çok iyi albümdü bence. Hep ilk iki albümü övüyorsunuz. Onun da hakkını vermek istedim. Bu albümü konuşmak istemiyorum. Yokmuş, Annihilator dağılmış gibi yapsak olmaz mı? :)

  Geçen ekşide bu grubu Enayleydır diye okuyamıyorum yazmıştım, öyle okunmuyor zaten diye mesaj geldi. Başka nasıl okunuyor aq ‘enağayleydır’ gibi bir şey işte. Translate’ten dahi kontrol ettim. Neyse zaten çaylak ettiler o mesajı yollayanı.

  Kaan

  @Raddor, Doğru söylüyorsun, düşüş yaşasa da o da iyi bir albüm..26 yıldır filan hiç umudumu kesmeden hep bir şaheser daha gelecek diye bekliyorum ama her albüm çıkışında bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Yine de ara ara deneme yapıyorum belki beğenirim, kötü bir zamanımda dinledim herhalde diyorum, sonra da hayal kırıklığı.

  Raddor

  @Kaan, abi benim de tersine, her açtığımda Alice In Hell’i duymayı beklediğimden midir nedir, hevesim öyle bir kaçtı ki iyi denilen albümleri bile doğru düzgün dinleyemiyorum. Öyle bir isteksizlik söz konusu Annihilator olunca. Carnival Diablos çok övülüyor mesela ama giremiyorum albümün içine.

  Bu adam Alice In Hell gibi bir şaheserle başlamayacaktı kariyerine. Hatayı orada yaptı. :)

  Kaan

  @Raddor, Hiç dikkatimi çekmemişti, kafayı toparlayıp bir daha bakayım bakalım ;) ” on yıllardır hep aynı döngü” ;)

  othman

  @Raddor, annihilatör diyorum ben, terminatör gibin.

 7. Hazır haberi açmışken en sevdiğim Annihilator şarkısını da koyayım.

  https://www.youtube.com/watch?v=MWMiSNM9VLc

  Kaan

  @Ahmet Saraçoğlu, Tıklayıverem dedim, gece gece kolumdan tutup tatlı ve güçlü bir girdaba soktu beni. Harika duygular.

 8. Oha lan “Never, Neverland”i 10 yıldır incelememişiz. Hem uyuz oldum hem de yazacağım için sevindim.

  Kaan

  @Ahmet Saraçoğlu, Harika olur!!!

 9. OblomoV says:

  Grup sabit bir kadro tutturabilseydi ve sağlam ve yaratıcı bir bateristi olsaydı çok daha güzel anılan bir grup olabilirdi. Güzel albüm ve şarkıların yanında vasat diyebileceklerimiz de az değil. Bateristin dışında dikkat çekici bir sese ve sahne duruşuna sahip bir vokal de fark yaratabilirdi. İyi vokalleri de oldu ama fark yaratan, beni çeken biri olmadı aralarında. Bir de Iced Earth misali ne zaman duysanız bu o grubun şarkısı diyebileceğiniz yani grubun imzası haline gelmiş bir müzikalitesi var. Ama bu kalıp bir süre sonra sıkmaya başlıyor. Jeff Waters güzel işler yaptı, yapıyor ama yükünü hafifletecek, onu daha iyisini yapmaya itecek arkadaşların eksikliğini yaşıyor. Jeff Waters ve Dadaşlar bu kadar oluyor sanki.

 10. Serkan says:

  Bir kişinin egosu yüzünden solo projeye dönüştün be Annihilator! Ulen Jeff şu yanındaki ergenler kim Allah aşkına?

 11. Kaan says:

  Bugün yemeğim piyaz-tarator
  Bu nasıl Annihilator ?

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.