# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Konser Duyuruları
ENFORCER – 24 Kasım
26.10.2019

ENFORCER – 24 Kasım 2019.

İsveç metalinin yükselen yıldızı Enforcer ilk kez İstanbul’da.

“Birlikte Güzel sunar: Rock Off Event Series”, 24 Kasım’da IF Beşiktaş’ta Enforcer konseri ile devam ediyor…

2014 yılından bu yana “Türkiye’nin en sert müzik festivali” ünvanını elinde bulunduran “Birlikte Güzel sunar: Rock Off” festivali, yazın yapılacak 6. “Birlikte Güzel sunar: Rock Off” festivali öncesi her ay IF Beşiktaş’ta “Birlikte Güzel sunar: Rock Off Event Series” adı altında düzenlenecek organizasyonlarla müzikseverleri festivale hazırlayacak. Bu sayede “Birlikte Güzel sunar: Rock Off” heyecanı yılın büyük bölümüne yayılmış olacak.

“Birlikte Güzel sunar: Rock Off Event Series” Uli Jon Roth konserinin açıklanmasıyla başladı, şimdi sırada Enforcer var. İsveçli speed metal grubu Enforcer, heavy metalin saf ve çiğ olduğu ilk dönemlerine öykünen tarzda müzik yapıyor. ‘80’li yıllardan kalma imajları müziklerine katkı sağlayan başlıca etken. İsveçli grubun dünya çapında tanınması 2010 tarihli “Diamonds” albümü ile oldu. O günden bugüne artan bir ilgiye sahipler. 2015 tarihli “From Beyond” albümü ile en büyük ticari başarılarını kazandılar. Bu yıl çıkan “Zenith” albümünün dünya turnesi dahilinde tek bir konser için kariyerlerinde ilk kez Türkiye’ye geliyorlar. Grubun sahne enerjisi kesinlikle görülmeye değer.

Enforcer konseri öncesi, konserin medya sponsoru Headbang’in sevilen yazarı Bahar Heper, klasik heavy metal şarkılarından oluşan playlistiyle seyirciyi konsere hazırlayacak.
Geleneksel heavy metal sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir konser.

  Yorum alanı

“ENFORCER – 24 Kasım” yazısına 1 yorum var

  1. Berca B. says:

    Şu konser gününde iş amaçlı şehir dışında olmamak için dua ediyorum resmen. Tam hanımı alıp gitmelik konser.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.