# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
STEEL PANTHER’dan bir şarkı daha
08.09.2019

Gods of Pussy.

Parodi glam metal grubu STEEL PANTHER yeni albümü “Heavy Metal Rules“u 27 Eylül’de çıkarıyor.

Detaylar.

01. Zebraman
02. All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)
03. Let’s Get High Tonight
04. Always Gonna Be A Ho
05. I’m Not Your Bitch
06. Fuck Everybody
07. Heavy Metal Rules
08. Sneaky Little Bitch
09. Gods Of Pussy
10. I Ain’t Buying What You’re Selling

Albümden “Gods of Pussy” de yayınladı.

“All I Wanna Do Is Fuck (Myself Tonight)” klibi de var.

“Always Gonna Be A Ho” klibi de şöyle.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“STEEL PANTHER’dan bir şarkı daha” yazısına 10 yorum var

 1. şeyh hulud says:

  Bazı açılardan çoğu black metal grubundan daha rahatsız edici ve yıkıcılar. All I Wanna Do Is Fuck’ın klibi çok eğlenceli olmuş, işi biraz daha büyütseler iyi bir film bile çıkarabilirler belki.

  ismail vilehand

  @şeyh hulud, ilk cümlene aşırı derecede katıldım. Adamlar ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin bayrakla koşturanı. Sevmediğim albümleri yok. Heyecanla bekliyorum.

 2. Boba Fett says:

  Ulan ya senenin en iyi albümü geliyor. Ne sikko Opeth, Leprous, Dream Theater albümü ne de diğerleri, beni sadece bu heyecanlandırıyor.

  Raddor

  @Boba Fett, +1 hahah bu yorumu ben yazmışım gibi. Tam benim kafadansınız sayın Boba Fett, sizi kankalarıma yazdım.

 3. Boba Fett says:

  Bütün Steel Panter albümleri incelenip siteye eklense ne güzel olur.

 4. ismail vilehand says:

  Bu gece yeni albüm bahanesiyle bir yandan sözlerini okuyarak Steel Panther diskografisini dolaşa dolaşa dinliyorum da, ulan yemin ediyorum yok böyle bişey hahahaha.

  En sapkın slam/brutal death metal, porngrind gruplarının sözleri bunların yanında masum kalır. Adamlar neler yazmış öyle. Bazı şeylerin kurgu veya mizah olduğunu ısrarla anlamak istemeyen, duyar kasmakla kafayı yemiş ama gerçek hayatta kedi tekmeyelen adama korkudan yaklaşamayacak kadar pasif olan duyar kasma manyakları umarım bu grubun varlığından hiç haberdar olmazlar.

  şeyh hulud

  @ismail vilehand, Handicapped Slut, That’s What Girls Are For gibi dinlerken insanın ağzını açık bırakan şarkıları var gerçekten. Vokalistin İngilizce doktorası da ayrı bir olay ama söz yazarken faydasını görüyordur muhtemelen.

 5. Raddor says:

  Bu kadar çok Steel Panther seven görmek gözlerimi yaşarttı ya. Bir tek ben seviyorum zannediyordum. Son on yılda ortaya çıkmışlar arasında en sevdiğim grup.

  Bir kere ben Mötley Crüe hastasıyım. Hayatımın grubu falandır. Mötley Crüe da dönemin daha extreme gruplarına kıyasla daha kışkırtıcı etkiler yaratmış. Bir kere o dönem Venom falan var ama Venom’ın dinleyicisi belli. Mötley Crüe ise 1983′te Shout At The Devil albümlerini kapağında kocaman pentagramla çıkarıyor ve o dönem hair metal popüler kültüre girebildiği için bayağı olay oluyor. Ciddi ciddi satanik grup diye albümleri yakılıp yıkılıyor, yasaklansınlar diye ABD’de cemiyet kuruluyor falan.

  Bence Steel Panther parodi grubu falan değil. Sadece Mötley gibilerin 2010′lara uyum sağlamış hali. Bu adamlar glam metali çok seviyorlar. Fakat biliyorlar ki 80′lerdekinin aynısı olsalar komik olacak, dalga konusu olacaklar -ki bazı retro grupların ne kadar komik göründüklerini biliyoruz. Oysa Steel Panther bunu birkaç adım öteye taşıyarak bu tarzı icra ediyor. Bir kere olaya kendi kendileriyle dalga geçerek başlayıp işi parodiye vurmaları hem kendilerinin bu retro, taklitçi damgasından kurtulmalarını sağlıyor hem de şarkı sözlerini iyice geyiğe ve abartıya çektikleri için seyirciyi de sıkmamayı, böylelikle tüm bu eskiye özenen gruplar içinde yeni kalmayı başarabiliyorlar (kısa cümleler kurabilmeyi öğrenmem lazım). O yüzden ben Steel Panther’ı parodi metal grubu olarak değil, çağına, akıllı telefon dönemine uyum sağlamayı başarmış glam metal olarak görüyorum.

  Mötley Crüe, Def Leppard ile dalga geçen değil, onların ruhani devamı olan grup olduklarını bence konserlerinde yeterince gösteriyorlar. O Hellfest Fransa konseri nedir yahu? Onlarca kız sahneye çıkıp soyunup, bazılarının sevişmeye başlaması, bir yandan müziğe devam etmeleri, geyik yapmaları falan.. Açın izleyin. Hayatınızı sorgular, yaşadığınız yerin “redneck”liğini içinize çekersiniz hahah.

  Bir de geçen seneki Pussy Melter meselesi var. Bir pedal kendisi ama isminden dolayı ne olay olmuştu yahu.

  Neyse ben dünyanın en hüzünlü parçası olan “…But My Cock Is Community Property”yi dinlemeye gidiyorum.

  Boba Fett

  @Raddor, Çok güzel olmuş bence de çok zeki adamlar, müzikleri de harika bence

  Grup “Balls Out“un ilk albümleri “Feel the Steel”den biraz daha kötü olduğunu ve ilk albümden bu yana müzisyen olarak kendilerini hiç geliştirmediklerini, aksine kötüye gittiklerini vurgulamış ve bu albümde “Feel the Steel”in çok benzerini yapmaya çalıştıklarını belirtmiş.

  Şunu başka gruptan göremeyiz. Ayrıca yeri gelince acayip prog olup farklı sentezler yapabiliyorlar, Asian Hooker’in başı gibi. Çok seviyorum ben bu grubu ya.

 6. Kaan says:

  @Raddor, Harika bir Steel Panther kritiği olmuş bu yazı :)
  Mötley Crue en eski extreme gruplardan da önce, dönemin en sert ve hızlı 1981 Too Fast for Love albümünü patlatmıştır.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.