# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
TESTAMENT yeni albüm kaydına yakında başlıyor
09.05.2019

2016′da çıkan “Brotherhood of the Snake“in ardından, TESTAMENT yeni albüm çalışmalarına başladığını ilk olarak Mart 2017′de duyurmuştu.

Eric Peterson’ın Nisan 2018′de yaptığı açıklamasına göre, grup albümü Ağustos ayı gibi yazmaya başlayacak, 2019 başlarında kaydedecek ve 2019 içinde yayınlayacaktı. Sonradan bu planlar biraz sarkmış ve davulcu Gene Hoglan albüm yazımını sürdürdüklerini ve 6-7 şarkı fikrine sahip olduklarını geçtiğimiz Mart ayında açıklamıştı. Eric Peterson’la birkaç haftada bir buluşup birlikte şarkıları yazdıklarını ifade eden Hoglan, arada Alex Skolnick’in de çeşitli fikirlerle şarkıları zenginleştirdiğini belirtmişti. Hoglan harika bir TESTAMENT albümünün bizleri beklediği de sözlerine eklemişti. Yakın zamanda yapılan diğer bir açıklamaya göre, grup “ultra sert” yeni albümünün yazımını tamamlamıştı. Eric Peterson’ın en yeni açıklaması göreyse TESTAMENT kayıt için son hazırlıkları yapıyor ve “canavar” bir albüm olacağı söylenen yeni çalışmanın kaydına yakın zamanda start verilecekmiş. Çok sert olacağı vurgulanan albümde, sürpriz melodik akustik kısımlar da olacakmış.

Eric Peterson geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada TESTAMENT’ın SLAYER gibi bir veda planının olmadığını ve en az birkaç albüm daha çıkaracaklarına emin olduğunu söylemişti.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“TESTAMENT yeni albüm kaydına yakında başlıyor” yazısına 12 yorum var

 1. junkman afatsum says:

  Vayyy daşşaklarına gurban olduklarımınına bakın hele daha yılanlı albümün testosteron kokusu ortalıklardayken bu ne guvvet şaştım ki o kadar olur.

 2. Her yıl çıkarsınlar sesimi çıkartmam. Güzel bir haber. Diliyorum bu sefer Alex Skolnick’in yazım sürecinde daha yoğun katkısı olur.

 3. killyourselfchuck says:

  hayvanlık

 4. Crackedbrain says:

  Yıllardır metallica kopyası diye suçlandılar. Onlara bu suçlamayı yapanlara en büyük cevaptır yaptıkları ve yapacakları albümler.

 5. Bodrum bodrum says:

  Slow parçaları bol olsun amin

 6. ali says:

  Yazma!!! Overkill’e bak, yazma!!!

 7. Kaan says:

  @Crackedbrain, Çok eskiden ben de öyle derdim. Sonradan çok pişman oldum çok.

 8. Gencalpson says:

  Grindcore mu yapcaksınız abi

  ali

  @Gencalpson, türe yetecek davulcuları var bence:)

 9. Raddor says:

  En sevdiğim iki albümleri en sert olan The Gathering (Demonic de çok sert ama o bi’ değişik) ile en yumuşak olan the Ritual. Hangisini daha çok sevdiğime karar veremiyorum ama 25 listesine The Gathering yazmıştım. Sertini de, yumuşağını da, orta şekerlisini de ayrı seviyor, yeni albümü bekliyorum.

 10. Çok seviyorum çok. Eskilerden olup hala albüm çıkaran ve baymayan, bıraksalar mı artık dedirtmeyen nadir gruplardan.

 11. nona says:

  Uzun zamandır albümlerini dinlerim ama malesef ben 2000 sonrasına hiç ısınamayan dinazor tayfadanım. yenisini de bi dinleyelim bakalım.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.