# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Konser Duyuruları
ROCK OFF 2019 – 6 Temmuz
13.05.2019

ROCK OFF 2019 – 6 Temmuz 2019.

Rock Off bu sene 6 Temmuz’da yapılacak.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“ROCK OFF 2019 – 6 Temmuz” yazısına 186 yorum var

 1. rorschach says:

  285 liraya opeth lol zorlu disindakilerin konser etkinligi yapmasinin yasaklanmasi gerekiyor

 2. Opeth en Sevdiğim Grup says:

  30 tl ucuza sadece Opeth olsa bilet alırdım, Volkswagen Arena’da izlenirdi. Başarısız bir organizasyon, kur mur demeyin Meksika’nın ekonomik durumu bizden kötü olmasına rağmen kimler kimler ayarlanıyor. Bu saatten sonra festival izleyemeyeceğiz diye de kimse üzülmesin bu beceriksizlik F*ck Off 2019′a özel bence.

 3. Chuck Schuldiner says:

  her şeyi anlıyoruz.. ülke şartlarını, ekonomiyi, doları, euroyu.. ama yine de bu böyle olmamalıydı..
  bu kadro kimseyi memnun etmedi.. memnun olan varsa da biraz daha müziğe versin kendini, araştırsın..
  opeth severlere saygım var ama opeth bir festival grubu değildir.. (son yıllardaki değişimlerinden ötürü) sadece opeth’in geldiği bir konser yapılabilirdi..
  herkes bizim gibi festival tarihine 52 gün kala festival olacağını duyurmuyor tabiki.. üstelik 52 gün önce sadece olacağını duyurdular gelecekleri değil..
  her şey çok geç açıklandı ve girişimlerde çok geç kalındı.. sonra o gelmedi, bu kabul etmedi, takvimi uymadı deniyor..
  yapılmasaydı bu sene o zaman.. seneye rock off 2020 ile herkesi tatmin edecek bir kadro ile yapılsaydı..
  bu sene olmadı diye kim ne diyecekti.. veya girişimde bulunursun baktın herkesin istediği gruplarla anlaştın o zaman açıklarsın rock off 2019 6 temmuzda diye 52 gün kala..
  baktın anlaşamadın gelmiyorlar açıklamazdın.. böyle zorlama bir festival yapılmasına gerek yoktu..
  şu aşağıdaki takvim normal mi sizce? tamam şartlardan dolayı hak veriyoruz ve bir şeylerin yapılma çabasını da takdirle karşılıyoruz ama bu kadar da değil yani..
  15 mayıs rock off olacağı açıklandı.
  20 mayıs opeth açıklandı ve 3 gün sonra biletler satışa çıktı.
  24 mayıs ensiferum açıklandı..
  ve 27 mayıs..

 4. Mustaineisgod says:

  Opeth’i birkaç parçası dışında dinlemem ama çok iyi bir grup. 173 lira Opeth için çok değil. Ne bekliyorsunuz anlamadım. Buna da çok diyenlere hiçbir şey demiyorum, sevseydim ben bu öğrenci halimle birkaç gün çalışıp giderdim yani. Neyse ki zamanında bir sürü metal devini canlı izledim, bu sene çok kısır geçiyor.

 5. Evilgod says:

  bu kadro yetersiz. max 150 verilir. başka gruplar eklenecek mi ?

  tahsin

  @Evilgod, Hayir

 6. abbassss says:

  Ülkenin bulunduğu şu durumda festivale gelebilecek tüm potansiyel gruplar bu sene zorluya geldi/gelecek. Doğrudur… Ama düşük vaatler verilip o bile karşılanamayınca insanlar öfkelendi tabi. Bu riski hiç almayacaklardı

 7. önder says:

  Kaliteli gruplar gelmiyorsa bunun sorumlusu seyirci kitlesi yani biziz. Türkiye gerçeği yurtdışı kaynaklı herşey ederinden pahalı zaten. Kaliteli ve çeşitli daha fazla grup lüks bir hizmet yani bilet parası daha yüksek olmalı bu harcamayı da yapabileceğini seyirci göstermeli, yani organizatörleri inandırmamız güven vermemiz şart. Öğrenci de olsan çalışanda olsan Unirock ve Sonisphere 2010 gibi bi konser düzenlense 750-1000 tl ye kadar bi şekilde ödeyebilecek bi kitle olduğumuzu göstermeliyiz pahalı olacak ama yurt dışına çıkmaktan daha ekonomik olacağı kesin. Öğrenciler ödeyemez gibi bir argümana da kısmen katılıyor olsamda, kyk bursları,part time işler vs 6 ay 1 sene öncesinden bu müziğe gönül vermiş insanın da bu paraları biriktirebileceğine inanıyorum. Sözün özü pamuk eller cebe.

 8. Lamb of God’ın Avrupa turnesinde Yunanistan dahi varmış, ne diyeyim bilemedim. Art arda açıklanan Soen, Tesseract, Deus Mortem konser haberleri müthiş moral olmuştu; Eğer Rock Off rüzgârı arkasına alabilseydi Lamb of God hamlesi iki tarafı da çok memnun edebilirdi. Ne kadronun derinliği tartışılır, ne de Opeth hakkındaki eski ve yeni dönem karşılaştırmaları alevlenirdi. Organizasyon kısmı hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadığım için tabii ki eksik ya da yanlışım vardır, ancak en son Ulcerate konserine gelmiş biri olarak bu yönde düşünüyorum.

  Ahmet Saraçoğlu

  @Alper Demiroğlu, Rock Off organizatörleriyle yaptığımız uzun ve kapsamlı röportaj 1-2 gün içinde sitede olacak, oradan bilgi alabilirsin.

 9. Serdar says:

  Bu konser patlar

 10. Mertcan KAYA says:

  Rock Off’a 2 tane biletim var o tarihe büt koydukları için gidemiyorum. Gişe fiyatının altından satmak istiyorum. ilgilenenler 0554 212 42 24 ulaşabilirler

  Mertcan KAYA

  Satılmıştır.

 11. \m/ says:

  Konser yaklaşık kaçta biter tahmininiz var mı? İlk defa geldim, dönüşte sıkıntı olmasın

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.