# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
FLESHGOD APOCALYPSE bir şarkı daha yayınladı
06.04.2019

Etobur Kuzu.

Son albümü “King“i 2016′da çıkaran FLESHGOD APOCALYPSE, 2019 ilkbaharında çıkması planlanan yeni albümü için 2018′in Ekim ayında stüdyodaydı. Grup ilk kez bu albümde yaylılardan oluşan canlı bir orkestra ve koro kullanacağını açıklamıştı. Albüme dair bilgiler de geldi. 24 Mayıs’ta çıkacak yeni FLESHGOD APOCALYPSE albümünün adı “Veleno” ve detayları da şöyle.

1. Fury
2. Carnivorous Lamb
3. Sugar
4. The Praying Mantis’ Strategy
5. Monnalisa
6. Worship and Forget
7. Absinthe
8. Pissing on the Score
9. The Day We’ll Be Gone
10. Embrace the Oblivion
11. Veleno

Albümden “Carnivorous Lamb” yayınlandı.

“Sugar”ın klibi de yayınlandı.

Albüm, aşağıda detayları okunabilecek kadro değişikliği sonucunda frontman’liğe soyunan davulcu Francesco Paoli’nin grupla son davul kaydı olabileceğinden, Paoli bu albüme imzasını atmak adına davulda kendi adına çok önemli işler yapmış.

Hatırlanacağı üzere FLESHGOD APOCALYPSE gitarist/vokalisti Tommaso Riccardi geçtiğimiz Ekim ayında gruptan ayrılmıştı.

Grup konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Vokalist/gitaristimiz Tommaso birkaç ay önce gruptan ayrıldı. Bu ayrılık elbette ki acısız olmadı, ancak herkes bunun en doğru karar olduğunda hemfikirdi. Biz de oturduk ve olası tüm senaryoları değerlendirdik. Yolumuza devam etmek dışında bir seçenek yoktu. En başından beri bizimle olmayan birini grubun frontman’i yapmak söz konusu olmadığından, köklerimize dönmeye karar verdik ve davulcumuz, şarkı yazarımız, kurucumuz ve grubun ilk frontman’i olan Francesco Paoli’yi FLESHGOD APOCALYPSE’in yeni frontman’i yaptık. Kendisi nihayet orijinal konumuna geri döndü ve vokalist/gitarist koltuğunu geri aldı.

Şu andan itibaren soprano vokalistimiz Veronica Bordacchini’nin yanı sıra İtalyan metal efsanesi David Folchitto’yu (STORMLORD, PROPHILAX) davul setinin arkasına oturttuk ve Fabio Bartoletti (DECPTIONIST) de solo gitara geçti. Şu an hiç olmadığımız kadar iştahlıyız. Destansı sahne performanslarına ve muhtemelen bu güne kadarki en karanlık, en sert FLESHGOD APOCALYPSE albümüne hazır olun. Bu yeni sayfayı çevirmek için çok heyecanlıyız… Seni öldürmeyen, seni güçlendirir.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“FLESHGOD APOCALYPSE bir şarkı daha yayınladı” yazısına 6 yorum var

 1. Osman says:

  Ya şu tomasso yeni papaysa?

  Emrah bey diyeceksiniz ve buna tapacaksınız

  @Osman, metal piyasasının dallasa dönmesini öngören göndermen için sağol başka hain planlarım var ve tabi ki metalle ilgi ghost değil..

 2. Ouz says:

  Köklere dönmekten bahis açmışken patlatın “Oracle” ayarında bir şey de bünyeler şenlensin.

 3. Ruh Hastası says:

  Şeker hastalarına birebir bu şarkı 😀 YouTube da yanlışlıkla bi Türkçe şarkı dinledim şekerim düştü koşa koşa bu şarkıyı açtım. Umarım albüm de güzel olur çünkü klip şarkı 10 numara da vinci tablosu gibi resimleri de nette mevcut

  Uireb Fuin

  @Ruh Hastası, harika yorum :)

 4. Koralp says:

  Oracles ve Agony’nin köpeği olan biri olarak Labyrinth ve King albümleriyle büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Bu albüm ilaç gibi geldi. İlk iki albümden daha farklı bir havası var ancak müthiş bir iş çıkarmışlar, seviyorum bu İtalyanları.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.