# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Konser Duyuruları
MANOWAR – 20 Temmuz
19.02.2019

MANOWAR – 20 Temmuz 2019.

%100 Metal iftihara sunar!

Manowar Final Battle İstanbul

Metal tarihinin en büyük gruplarından MANOWAR, The Final Battle turnesi kapsamında unutulmayacak bir konser için ülkemize geliyor! Heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır en tepelerde taşıyan efsane grup MANOWAR, 20 Temmuz gecesi KüçükÇiftlik Park’ı dolduracak binlerce insana %100 Metal bir gece yaşatmak üzere, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla karşımızda olacak. Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşecek bu müthiş açık hava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran MANOWAR’un ülkemizde vereceği son konser olacak.

Bu metal çılgınlığına canlı canlı tanık olmak ve metal tarihinin bu dev isminin ülkemiz metal dinleyicileriyle görkemli vedalaşmasını kaçırmamak için, o yıldızlı İstanbul gecesinde siz de KüçükÇiftlik Park’taki yerinizi alın.

Konserle ilgili olarak grubun beyni Joey DeMaio’dan Türkiye’deki MANOWAR hayranlarına mesaj var!

“MANOWAR’un Türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; MANOWAR olarak bundan onur duyuyoruz. Türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan MANOWAR hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz!”

1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan MANOWAR; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan MANOWAR’un bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

Binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği bu şarkılara ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve MANOWAR’la birlikte söylemek için 20 Temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu %100 Metal geceyi kaçırmayın!

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“MANOWAR – 20 Temmuz” yazısına 11 yorum var

 1. Doctor says:

  Hobaa. Süper haber.

 2. yunus emre says:

  20 Temmuz 2019 tarihi tam yazın sıcacık kaynadığı anda Küçükçiftlik Park’ta su ve bira fiyatlarından tam olarak serinleyemeyeceğimiz bir zaman dilimidir. Umarız bilet fiyatları ve diğer detaylara önem verirler. Yemek servisinde de vegan yemek bekliyoruz.

  https://sertsesli.com/manowar-istanbul-konseri-20-temmuz-2019-kucukciftlik-park/

 3. geblo can(ince ince yasemince) says:

  Marduk ya da Batushka hayalleri yarınlara kaldı. Facebook bildirisi sonrası kesin Marduk demiştim ama Manowar’da candır tabii.

 4. Salata says:

  Yaklaşık 400 lira bilet, şaka mı lan bu?

 5. deadhouse says:

  Manowar’a ve sevenlerine saygısızlık yapmak istemem ama bilet eğer 400 liraysa, konsere gitmeyi düşünenlere; kafalarını yastığa koymalarını ve ben ne yapıyorum ulan! diye çığlık atmalarını öneriyorum.

 6. eskiblackcilardan says:

  @deadhouse,
  Son kez gelecekler, bence değer.
  Ayrıca ben o kadar konsere gittim 24 Mayıs 2014 deki o tadı, o güzelliği, o metal kardeşliğini alamadım.
  Yeditepe Zindanlarındaki konsere gidenler daha da şanslı.

  Söz verdiler bize geleceğiz diye tam 5 yıl önce.
  Ben de söz verdim kendime daha güçlü daha sert daha iyi bir şekilde geleceğime.
  Son kez savasacaz, son kez görecez onları,
  kuracaz artık krallığımızı
  KINGDOM COME!!!

  Berca B.

  @eskiblackcilardan, Yedikule konserinde ben vardım, grubun fanı olmasam da cidden manyak konserdi. Hail & kill çalarken acayip bi zamanlamayla deli gibi şimşek çakmaya başlamıştı, grup dahil herkesin allahı şaşmıştı haliyle.

  Yine de lisedeki o halimle bilet parasını karşılamakta zorlanmamıştım diye hatırlıyorum. Şu anda cidden son bi tokatlayıp geçme durumu var.

 7. Mustaineisgod says:

  Sonisphere’de izlemiştim. Megadeth’in çıkacağı gün bilet kalmamıştı, önceki güne bilet alıp mecburen izlemiştim. Sonrasında çıkan Accept çok iyiydi. Manowar ehh işte. Daha da izlememe gerek yok. Bir kere izledik yeter. Gidenlere iyi eğlenceler diliyorum, umarım keyif alırsınız.

 8. MR. Wright says:

  400 liraya biletin açıklaması var mı cancağzım?

  Kaan

  @MR. Wright, Son parsa? :)

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.