# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
Brutal Assault 2019 kadrosuna yeni gruplar eklenmeye devam ediyor
10.01.2019

Bu sene de yerimizi alacağız.

Her yaz Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen 2013 ve 2018‘de kapsamlı raporlarını yayınladığımız ve 2019′da yerimizi alacağımız Brutal Assault bu yıl da yürek hoplatıyor. Festivale son eklenen isimler VOIVOD, VIOLATOR, SLAPSHOT, ENSIFERUM, DR. LIVING DEAD, DECAPITATED, GOROD, ANIMALS AS LEADERS, CAR BOMB, LETTERS FROM THE COLONY ve ZURIAAKE.

BATUSHKA’nın 2017 Brutal Assault performansı aşağıdan görülebilir.

Daha önceden açıklanan DIMMU BORGIR ise birtakım sebeplerden dolayı festivale katılamayacak. Grupla 2020′deki festival için görüşmeler sürüyor.

Şu ana dek açıklanan gruplar şu şekilde:

ABORTED, AFTER THE BURIAL, ALIEN WEAPONRY, AGNOSTIC FRONT, ANNAL NATHRAKH, ANATHEMA, ANNOTATIONS OF AN AUTOPSY, ANTAEUS, ANTHRAX, BATUSHKA, CARCASS, CARPENTER BRUT, COUNTING HOURS, CRYSTAL LAKE, CULT OF LUNA, CYTOTOXIN, DEICIDE, DAUGHTERS, DESTRUCTION, DIABLO SWING ORCHESTRA, EKTOMORF, ELECTRIC WIZARD, EMPEROR, GET THE SHOT, GODFLESH, GUTALAX, HEILUNG, HIGHER POWER, HYPOCRISY, IMMOLATION, IRON REAGAN, JINJER, JUNGLE ROT, KRISIUN, LIONHEART, MANES, MESHUGGAH, METAL CHURCH, MGŁA, MIDNIGHT, MYRKUR, NAPALM DEATH, NECROS CHRISTOS, OF MICE & MEN, OCEANS OF SLUMBER, PERFECITIZEN, PRONG, RAISED FIST, ROTTING CHRIST, SACRED REICH, SAOR, SHAPE OF DESPAIR, SLÆGT ,TAAKE, TANKARD, TAPHOS, TESTAMENT, THE OBSESSED, THE OCEAN, THY ART IS MURDER, TOSKA, UNFATHOMABLE RUINATION, VARGRAV, VENOM PRISON, VUUR, WINDHAND, WOLFBRIGADE a WOE UNTO ME.

Brutal Assault’u Instagram’dan da takip edebilirsiniz.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“Brutal Assault 2019 kadrosuna yeni gruplar eklenmeye devam ediyor” yazısına 10 yorum var

 1. Godless Killing Machine says:

  Yani altta o kadar grup var, hepi topu bir tane albüm çıkarmış Batushka mı tepeye yazılmış Emperor ile beraber. Saçmalık.

  Ahmet Saraçoğlu

  @Godless Killing Machine, afiş değil bu, yeni eklenen grupları üstte duyuruyorlar sadece. Alttaki gruplar da önceki duyurularda böyle tepede duyuruldu. Zaten bakarsan alttaki grup listesi alfabetik. Kimseye hak geçmesin diye böyle yapıyorlar.

 2. necrobutcher says:

  geleneksel hangi grubun adı nasıl yazıldı şenlikleri

 3. Firat Tale says:

  ben de gidecem sanirim parayi toparlarsam,Hellfest, Grasspop vb. hem cok pahali oldu artik hem de tam metal havasini alamiyorsun. Brutal Assault Turk metalciler icin en uygun festival gibi su anda Avrupa’da.

 4. Doruk Atay says:

  Testament, Anthrax, Tankard, Destruction, Rotting Christ, Carcass babalar gibi bu müziğe yıllarını vermiş gruplar varken tabii ki ayıp olur onları Batushka grubunun yazı boyutunun beşte birinde yazmak. Detaylara takılmamak elde değil bazen. Bu cümleleri yazdıktan sonra Deicide ve Napalm Death gruplarının afişte olduğunu yeni gördüm mesela…

 5. utkanypk says:

  Direk başlığa mı yazılsa artık ‘en üsttekiler yeni açıklanan gruplar’ diye de millet ‘Voaa bilmem kim neden büyük de bildiğim kim neden altta küçük yazılmış.’ demesinler

  Ahmet Saraçoğlu

  @utkanypk, sağ üstte Bands Update yazıyor zaten, bu konu nasıl konu oldu anlamadım.

 6. Berca B. says:

  Yalnız çok fena kadro oluyor be.

 7. geblo can says:

  Boynunuz altınızda kalsın diyecem de olmayacak. Bu nasıl kadro lan şerefsizler! Gelemeyenler olarak bu şekilde ölmeyiz amk, atom bombası falan atın!

 8. cotard delusion says:

  Kadro muazzam fakat haberi henüz yapılmamış olan Hellfest’e şimdi baktım ben. Yani böyle bir line-up yanında hiçbir şeyin esamesi okunamaz. Ancak hangi birine yetişeceğiz amk diyen adamın sevmeyeceği türden bir şey.

  https://www.hellfest.fr/line-up/

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.