# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Konser Duyuruları
ULCERATE, BURIAL INVOCATION, MOLESTED DIVINITY – 10 Nisan
28.12.2018

ULCERATE, BURIAL INVOCATION, MOLESTED DIVINITY – 10 Nisan 2019.

2009’da kurulan ve 10 yıldır ülkemiz metal sahnesine katkıda bulunmak adına faaliyet gösteren pasifagresif.com, 10. yılını dehşet bir geceyle kutluyor!

Yarattığı boğucu ve nefes kesici death metal karakteriyle türe sıra dışı, özgün ve ezici bir bakış açısı getiren ve 10 yıldan uzun süredir türün sınırlarını zorlayan Yeni Zelandalı grup ULCERATE ilk kez Türkiye’ye geliyor!

“Everything is Fire” ve “The Destroyers of All” gibi albümlerle 2000’lerin en değerli teknik death metal oluşumlarından biri hâline gelen ULCERATE, son albümü “Shrines of Paralysis”le bir kez daha eşsiz yapısını gözler önüne sermişti. Grubun death metal kavramını alıp büken, normlar dışına taşıyan ve şekilden şekle sokan karakteri; iç içe geçmiş sarmallarla korkunç bir ses duvarı yaratan gitarları; dinleyicinin üstüne karabasan gibi çöken vokalleri ve death metal dünyasının son yıllardaki en etkileyici davul performanslarından biri ile ULCERATE, 10 Nisan’da IF Performance Hall’daki metal tutkunlarına belki de daha önce tanık olmadıkları türde bir deneyim sunacak.

Gecede Ulcerate’e, bu yıl çıkan “Abiogenesis” albümüyle ülkemizin en önemli death metal gruplarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlayan BURIAL INVOCATION ile 2018’in en değerli brutal death metal albümlerinden biri olan “Desolated Realms Through Iniquity”yi çıkaran ve dünya genelinde büyük ilgi gören Molested Divinity eşlik edecek. BURIAL INVOCATION değişken yapılı, kapkaranlık ve akılda kalıcı death metaliyle; MOLESTED DIVINITY ise balyoz gibi inen şiddetiyle gecenin adrenalinini yükseltecek.

Death metal adına bugüne dek ülkemizde göreceğimiz en dehşet verici performanslardan birine tanık olmak ve bu üç mükemmel grupla death metalin 3 farklı yaklaşımına doymak için 10 Nisan’da IF Performance Hall Beşiktaş’taki şanslı kalabalığa siz de katılın!

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“ULCERATE, BURIAL INVOCATION, MOLESTED DIVINITY – 10 Nisan” yazısına 10 yorum var

 1. Pasifagresif’in 10. kuruluş yılında kimi getirmek istersin deseler düşünmeden Ulcerate derdim. Sitenin genel kimliğini en iyi yansıtan gruplardan biri olmasının yanı sıra, konser teklifinin grubun kendisinden gelmesi her şeyi daha da değerli kıldı. Konserin gerçekleşmesindeki çabalarından dolayı Vera Müzik’e teşekkürler.

  HaNNibaL

  @Ahmet Saraçoğlu, Emeği geçen herkese teşekkürler.Ulcerate isabetli karar olmuş. Unutulmaz bir gün olacak

 2. deadhouse says:

  Süper seçim. Tebrikler.

 3. den4x says:

  böyle bir etkinlikle kutlayabilmenize sevindim. nice senelere PA ^^

 4. Spacedementia says:

  Harika ya cidden, müthiş grup, iyi ki varsın PA, nice senelere …

 5. poison says:

  ulcerate kesinlikle pa profiline çok uygun bir grup. bu zeka dolu ve ezici yıkım müziğini canlı deneyimlemek enfes olacak. nice yıllara.

 6. geblo can says:

  Helal olsun sana Ahmet reis!

 7. Berca B. says:

  Biletler Biletix’te Kara Cuma kapsamında %50 indirimde, haberiniz olsun.

 8. Yusuf says:

  Beyler bu konser saat kaç gibi biter bilet alıcamda

 9. poison says:

  cold becoming’in “i will forever despise” kısmını kudurmuş köpek gibi bekliyorum.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.