# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Konser Duyuruları
ROTTING CHRIST – 29 Mart
28.12.2018

ROTTING CHRIST – 29 Mart 2019.

ROTTING CHRIST 29 Mart’ta İzmir Bornova Sahne’de olacak.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“ROTTING CHRIST – 29 Mart” yazısına 6 yorum var

 1. Ece says:

  Konserden 2 gün önce orada olacağım, bizimkilerle İzmir’de görüşmemiştim hiç. Hem aile ziyareti, hem metal ziyafeti /

 2. Son of Moonshine says:

  İstanbul’daki konserlere gitmek için Konser bileti parasının 3 katını uçak biletine bayılmak istemiyorsanız , bu konsere ve her metal konserine grubu sevsenizde sevmenizde gelin. Yoksa İstanbul’daki konserlere ağzımızın suyu aka aka bakacaz gibi duruyor. Yakın zamanda ki GBH konseri sonrası İzmir attack projeleri durdurduğunu açıkladı.

 3. Ece says:

  GBH tatsızlığı sonrası Rotting konser biletlerinin 123-150 aralığındaki biletleri de kaybolmuş, kapıda geçersiz olacak demişler alanlara. Sıkıntılı şeyler oluyor onların adına

 4. Koralp says:

  İzmir’de metalci geçinen tayfa, böyle güzel bir oluşumun içine etti. 4 milyon nüfuslu İzmir’de taş gibi konserlere bile maksimum 100 kişi gelirse adamlar nasıl karşılasınlar? Yaptıkları konserlerin %70ine katıldım bu zamana kadar, yaklaşık 2-3 yıldır bu oluşum var ve hemen hemen hep aynı kişileri görüyorum konserlerde, kemik kitle harici pek katılım yok. Ooze Venue’de yılda 5 kere Hayko Cepkin ya da Pentagram dinlemek daha çok hoşlarına gidiyor heralde insanların. Söylediğim yanlış anlaşılmasın, o tarz konserlerin sıklığından ve ve nedense hep İzmir Attack’ın konserinin olduğu tarihlerde olmasından yakınıyorum.

  Bu siteyi yorum yapmadan, sadece okuyarak takip eden çok fazla insan ve çok İzmirli olduğunu düşünüyorum. Gelin, Alsancak ya da Küçükpark’ta içeceğiniz 2-3 birayı bir gün içmeyiverin, konserleri beraber izleyelim. Zaten masrafları fazla olmadıkça, biletleri pahalıya satmıyorlar. Katılım biraz artsa, en azından zarar etmeseler, zaten çok daha iyi grupları getirmek için hevesli olan insanlardı. Ama maalesef bir yere kadar devam edebildiler.

  Kalan konserler hiç de küçümsenecek konserler değil. Rotting Christ, Burial Invocation, Gutalax, Spasm ve başka birçok yan grup gelecek. Eğer katılım artarsa, projeleri durdurma kararından vazgeçebilirler. Eğer imkanınız varsa ve dinlediğiniz gruplarsa, gelin beraber canlı izleyelim.

 5. Tunahan says:

  @Koralp, O kadar haklısın ki… Akhisardayım mutlaka gelicem.

 6. Eter says:

  İzmir attack düzenleyenlerin İzmir metal camiasinin sevmemesi den olabilirmi acaba

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.