# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
MEGADETH blast beat’li yeni şarkısından bir tadımlık yayınladı
06.11.2018

Son albümü “Dystopia“yı 2016′da çıkaran ve albüm çıkarma sıklığını epey artıran MEGADETH’ten, yeni albümüne dair ilk sinyalleri 2017 yazında vermişti. Dave Mustaine, yaptığı açıklamada grubun Kasım 2018 gibi stüdyoya gireceğini ve yeni fikirler üzerinde çalışmaya başlayacağını duyurmuştu. Görünüşe göre bu program biraz sarktı, zira grup şu sıralarda stüdyoda yeni şarkılar üzerinde çalışıyor. Mustaine bir süre önce yaptığı açıklamada, yeni albümün bugüne kadarki en ekstrem MEGADETH şarkılarından bazılarını içereceğini ve daha önce yapmadıkları şeyler yapacaklarını açıklamıştı. Blast beat içermesi beklenen ilk MEGADETH albümü olması beklenen çalışmadan ilk tadımlık da geldi. Videoda Dirk Verbeuren gerçekten de şarkıya blast beat ile başlıyor.

 

Mustaine açıklamasında Dirk Verbeuren’in albüm için yazdığı davulların inanılmaz olduğunu, hatta kendisini daha iyi bir gitarist yaptığını söylemişti. Yeni albüm Verbeuren’in grupla ilk kaydı olacak.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“MEGADETH blast beat’li yeni şarkısından bir tadımlık yayınladı” yazısına 17 yorum var

 1. motörizer says:

  Dystopia güzel bir albümdü fakat bu tempoyla yapılan albümlerde çıtayı aynı yerde tutmak çok kolay olmayabiliyor. Yeni albüm haberi kötü değil fakat henüz geçen sene çıkmış bir albümün hemen ardından bir daha albüm yapmak oldukça riskli. Özellikle de, grubun son zamanlarda ortaya koyduğu nitelikli eser sayısındaki düşüşü de hesaba katınca yeni albümle ilgili endişeler daha artıyor. Dilerim yeni albüm taş gibi olur da bu dediklerimi yutarım.

 2. Küçük Zenci says:

  Abi Metallica, Megadeth, Slayer bunların devri geçti ya. Üçünün de son albümleri iyi değil. Gene Megadeth’in Dystopiası fena değildi de (onların da Thirteen ile Super Collider rezalet gerçi) Metallica ile Slayer’ın son albümleri kötü, hele hele Slayer’ınki tam bir rezillik. Gene aralarında en iyisi Anthrax, son albümlerini beğenmiştim. Bak bu çocukları yıllarca dışladınız dışladınız ama diğer üçünün ahı gitmiş vahı kalmışken şu yıllarda bir şeyler yapabilen tek Anthrax kaldı.

  74

  @Küçük Zenci, exodus’u naaptın enflasyonla mücadeleye mi aldın? :D

  Shadowplay

  @Küçük Zenci, Müdür, adamlar 60 yaşına geldi. zaten yaratıcılık 25ten sonra her müzikte yavaş yavaş azalır,bunlar bir de metal yapıyor.
  Müziğe o devir geçti bu devir kaldı diye bakarsan ohoo, sonunda kötü müziğe mahkum kalırsın.

  Godless Killing Machine

  @Shadowplay, yaratıcılığın 25 yaşından sonra yavaş yavaş azalmasına katılmıyorum. alakası bile yok hatta.

  Shadowplay

  @Godless Killing Machine, Benim görüşüm tabi katılmayabilirsiniz.Ben her türde müzisyenlerin ilk 3-4 albümde en iyi dönemlerini yakaladıklarını sonradan düşüşe geçtiklerini gözlemledim.18-19 yaşlarında genelde ilk albümlerini yaparlar,5. albüm gibi hafiften rengi atmaya başlar işin.tabi istisnalar da olabilir bu kesin böyledir diye bir şey yok.

  Raddor

  Küçük Zenci 1 buçuk yıldır yorum yazmıyor siteye. Keşke yazsaydı güzel yorumları vardı. Metalden elini eteğini çekip House’a Electronic’e verdiydi en son kendini. Yorumun onca zaman sonra dikkat çekmesi de ilginç olmuş.

  Big 4 konusunda çoğu kişiye katılmıyorum. Bence dördünün de son albümleri taş gibiydi. Repentless dahil, dinlemelere doyamadım.

 3. darknight says:

  Dave ustada hala ses var ama artık ne enerjik nede zor vokallerin üstesinden gelebiliyor . Umarım ki dystopia albümündeki gibi zor ve gereksiz bir işe kalkışmazlar . The world needs a hero gibi bir albüm ne kadar güzeldir giderdi şu günlerde hele ki . Ne vokalleri zor nede artık yaş gereği dave mustaine nin eskisi kadar hızlı olmayan parmaklarını zorlayacak nitelikte . Günler gösterecek bakalım nasıl birşey bizi bekliyor .

 4. Crackedbrain says:

  @74, arkadaş thrash i sadece bu 4 gruptan ibaret sanıyor heralde

 5. Crackedbrain says:

  @Küçük Zenci, Bence slayer g.holt’a şarkı yaptırsaydı efsane bi albüm olurdu repentless. Ama kerry yapınca böyle oldu.

 6. deadpig says:

  Ben bir müzik bağımlısıyım. Metal en üst sıralarda geliyor.
  Çıksın albümler, gelsin. Konserlerini izlemeye gerek yok artık neredeyse hep aynı listeler. Belki 1, 2 şarkı iyi bişey yakaları playlist’ e atarım.

 7. Hakan Yeşilyurt says:

  Bu posta 29-30.06.2017′den nasıl cevaplar olabiliyor anlamadım.

  Ahmet Saraçoğlu

  @Hakan Yeşilyurt, Megadeth yeni albüm haberini o sıralarda vermiş, yeni gelişme oldukça o haberi güncellediğimiz için yorumlar bu başlıkta birikiyor.

 8. teknik meslek metal says:

  Hiç fena değil alırım bi dal.

 9. ihsan says:

  ikibinler megadeth’i maalesef bir albüm iyi, bir albüm kötü gidiyor. dystopia kimsenin beklemediği kadar iyi bir albümdü. o yüzden beklentim dip seviyede.
  mustaine, en sert albümleri olacağını söylemiş. sonuçta super collider’ı da über-süper diyerek pazarlamıştı.
  müzisyenliği ayrı ama pek sözüne güvenilecek adam değildir mustaine.
  ayrıca eklemeden edemeyeceğim verbeuren bence metal aleminin en overrated davulcularından biridir.

  Ahmet Saraçoğlu

  @ihsan, hiç Scarve dinledin mi?

  ismail vilehand

  @Ahmet Saraçoğlu, + Goremageddon

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.