# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
ROTTING CHRIST’tan şarkı sözü videosu
24.07.2018

“Aealo”dan günümüze.

Son albümü “Rituals”ı 2016′da çıkaran Yunan efsanesi ROTTING CHRIST yeni albüm kaydı için Haziran başında stüdyoya girmişti.

Lakin bunun öncesinde, grup “Aealo” albümünü tekrardan piyasaya sürüyor ve albümden “Pir Threontai” için bir de şarkı sözü videosu hazırlamış.

Yeni albüme dönersek, 2019 başlarında Season of Mist’ten çıkacak albümle ilgili olarak Sakis şöyle konuşmuştu:

“Rituals” için neredeyse iki yıl boyunca turladıktan sonra, sıra bir sonrakini yaratmaya geldi. Yolda geçen iki yıl süresince oluşan yoğun sanatsal kaygılardan ilham alan bu albüm, görünüşe göre kariyerimizin en karanlık ve mistik ilhamlarla dolu çalışması olacak! Yıllardır süren desteğiniz için teşekkürler, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız!

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“ROTTING CHRIST’tan şarkı sözü videosu” yazısına 8 yorum var

 1. aethyrs says:

  kapkara bir albüm gelir inşalla :/ eskisine t a m a m çünkü.

 2. Ugur says:

  Melodik, bol riffli bir albüm olsun pls.

 3. Satanas22 says:

  Sakis şu raw brutal sesi bırakıp a dead poem sleep ofthe angel gibi scream vokale gecsin karanlık olacam diye baydı!

 4. eskiblackılardan says:

  No serve gibi çiğ köfte yoğurur gibi tek düze rifflerden gına gelmişti.Güzel bir şey olur muhtemelen necromayhemi özledim.Thou Art Lord dönemlerindeki veya Stanas Tedeum albümü gibi çiğ bir bir müzik yapsalar keske,underground tarzı.

 5. Anubis says:

  Sakise mesaj attım ve yeni albüm turnesinde Türkiyenin de olacağını söyledi hadi yine iyisiniz

 6. bloodshot says:

  Bence son derece gereksiz bir video ve aynı derecede gereksiz bir hareket(Aealo’ nun tekrar çıkması) eski, klasik bir albüm olur anlarım da bu albüm için yapılması bana saçma geldi. Yeni albümden de pek ümitli değilim.

 7. Ubeydullah İndiroğlu says:

  “…görünüşe göre kariyerimizin en karanlık ve mistik ilhamlarla dolu çalışması olacak.”

  Mistik diyor, karanlık diyor. Rituals ve Kata Ton Daimona Eaytoy’da da böyle demişti. Umudu kesiyorum, pikaba Thy Might Contract plağını koyuyorum. Ağlayarak dinleyecem.

 8. Nordic Lord says:

  Rotting christin kendine gelmesi biraz zor teknik olarak geri dönüş yapması gereken şeyler var eksik olan elemanlar önceki albümlere çok şey kattılar. Karanlık demek illa saçma sapan şeylere dalmak değildir onu clean vokalle bile yapabilirsin ne biliyim tek düze bir gitar bile verebilir yerine göre. nedense son 4-5 albümdür 300 spartalı gibi bir testosteron hissi alıyorum gruptan. Bir kere şu vokali değiştirmesi gerek. rifflerdede faklılık yapayım diye karakter problemi var gitarlardan birinin maple tuşeli bir gitar olması şart şayet ilk albümleri özlememizin sebebi sound ve teknik farklılıklar. Çünkü adamlar o zaman atmosfer yaratıyodu….rotting christ theogonia dan sonra benim için ölü sayılır…

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.