# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
SLAYER, tarihine ilişkin videolarından ilkini yayınladı
25.02.2018

Early Days: Episode 1.

Thrash metal efsanesi SLAYER, son bir dünya turnesine çıkıp dağılacağını Ocak ayında açıklamıştı.

Grup YouTube kanalından kendi tarihine ilişkin bir video serisine başladı. İşte ilk bölüm.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“SLAYER, tarihine ilişkin videolarından ilkini yayınladı” yazısına 16 yorum var

 1. Rashid says:

  Azerbaycana uğramayacakları *sad emoji* kesin olduğu için Gürcistan, Türkiye ve Ukrayna üçgeninde hangisine uğrarlarsa(ve hangisi daha uygun olursa) oraya gidip, son defa izlemek için elimden geleni yapacağım.

 2. P L A G U E says:

  Lan son bi albüm daha yapsaydınız bari!!!! Sokayım böyle!!!!

 3. necrobutcher says:

  ilk tişörtüm slayer tişörtüydü,Seasons in the Abyss ile orgazm olup Disciple ile duvara omuz atmışlığım vardır. Dave Lombardonun bir tv programında cult çalarken ellerini görmek için,tom arayanın japonya konserinde war ensemble öncesi resmen kükrediği anı daha iyi duymak için,kerry kingin dövmelerini incelemek,jeff hannemanın gitarındaki amblemleri daha net görmek için video durdurup durdurup başlatmışlığım da çoktur.Ergenliğimde ramazan ayında bir de doğu kentinde elimde bira üstümde slayer tişörtümle dayak yemişliğim hatta karakola düşmüşlüğüm bile var.Yumruk yiyip yere düşerken fotoğrafımı çekebilecek ve hayatımın pozunu bana hediye edecek kadar lakayık ama hayat dolu adamlar kazandırmış bir gruptur.Ağlak konuştuysam kusura bakmayın ama cidden yaşlanmak koyuyor.

 4. Crackedbrain says:

  Bu erken veda koyuyor insana… Veda albümü gibi bişe yapsaydılar bari Başka grupların üyeleriyle klasikleri yorumlasalar falan

 5. 12ParmakBağırsağı says:

  Severek dinlediğim ilk metal grubu. Sözlerini ezberlediğim, bütün şarkılarını dinlediğim, gitara başladıktan sonra uğraşa didine çalmaya çalıştığım, Jeff Hanneman ölünce gözlerimden yaşlar getiren grup. O zaman son bir kez daha:

  SLLLAAAAAAYYYYEEEEEERRRRRR

 6. arçmeyç mage says:

  Son albümleriyle akıllarına doğru düzgün bi şey gelmediklerini kanıtlamışlardı zaten, o yüzden en güzelini yapıyolar.

  Güzel bi şey yazarlarsa dönsünler tabi.

 7. Crackedbrain says:

  Kerry ile paul sodom’a geçse ne güzel olur…

 8. Ş. Yıldırım says:

  çok da mantıklı bir karar olduğunu düşünmüyorum ben. Eğer bir dağılma olacaksa gruba yeni bir boyut katan, işlerin komple King’e devredildiği dönemin başlangıcında olmalıydı. o andan sonra herkes yeni bir Slayer gördü çünkü. Şu noktaya gelindikten sonra dağılmak pek akıl karı değil sanki -neticede son albümlerin en parlak anlarında ortaya çıkarak bütün parçaları kabusa çeviren ciuuv ciuuuv sololarını unutmamak gerek, sırf bu yüzden ısınamamıştım albüme. neyse.
  SLLLLAAAAAAYYYEEEEERRRRR!!!!!!!

 9. Salata says:

  En azından bir kere canlı izlemiş olmak isterdim dağılmadan önce. Eğer Türkiye’ye uğrarlarsa (hiç sanmıyorum ama) koşa koşa giderim bi Angel of Death’i, Raining Blood’ı, Hell Awaits’i canlı dinleyebilsem bari. Onun dışında bence dağılma kararı mantıklı olmuş Tom Araya bi röportajında yoğun turneleri yüzünden ailesiyle ve diğer insanlarla yeteri kadar vakit geçiremediğini ailesini çok az görebildiğini falan söylüyordu zaten 35 yıldır çalıyorlar ve istemedikleri kadar paraları var müziklerinin çok çeşitli olmadığını da düşününce adamların böyle bişey istemesi normal.
  Neyse;

  Infamous, butcher,
  Angel of Death!

 10. pighead says:

  1998 harbiye konserini izlemiş biri olarak üzüldüm tabi ama zaten 2000 sonrası albümleri asla 2000 öncesi kadar idnleyemediğim için çok da sarsılmadım. kale gibi kapı gibi 7 albüm var hadi son albümlerden de iyi bir şeyler çıkıyor az çok, bakalım nereye gidecek bu iş…

 11. Greenlandic says:

  Jeff’in ölüm haberi kadar üzülmedim. Slayer zaten yapabileceği en iyi şeyleri, metale yapacağı tüm katkıları çoktan yaptı. Slayer sadece kağıt üzerinde dağılmış olacak. Benim kalbimde asla dağılmayacak bir gruptur.

 12. trivago says:

  misyonunu çoktan tamamlamış bi grup slayer. 80′lerde çıkan albümleriyle ortalığı sikip atmışlardı zaten. bize de artık black magic’le demlenmek düşer

 13. 74 says:

  çok isabetli bir karar sacma sapan albumlerdense hiç yapmasınlar daha iyi

 14. Exodus says:

  istanbul’da son kez ağırlamak şart oldu , gelsinler son kez doya doya dinleyelim ..

 15. firat tale says:

  tamam kavga ettiniz falan da en azindan fanlarin hatrina dave’i de konustursaydiniz ya.

 16. Justinyen says:

  dagilda sende kurtul bizde kurtulalim

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.