# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
BEHEMOTH’tan konser albümü
23.12.2017

İlkbahar.

BEHEMOTH 2018 baharında bir konser albümü çıkaracağını duyurdu. Henüz elimizde bir bilgi yok, aşağıdaki fotoğrafla yetiniyoruz.

Ekim ayı sonunda da Nergal, Instagram hesabından yeni bir BEHEMOTH şarkısının prova görüntülerini paylaşmıştı, şuradan izleyebilirsiniz.

1 yıl önce, BEHEMOTH’un dünyaca ünlü bir tiyatro oyunu için müzik yazma konusunda teklif aldığını söyleyen Nergal, henüz tam olarak ne olduğunu açıklayamayacağı projenin baya ses getirecek bir iş olacağını belirtmişti. Bu proje için stüdyoda müzik yazdıkları sırada gaza geldiğini söyleyen Nergal, yeni BEHEMOTH albümü için de çalışmalara düşündüğünden daha erken başlayabileceğini ifade etmişti. Ardından o erken zamanın nihayet geldiğini söylemiş ve yeni BEHEMOTH albümü için şarkı yazımına başladığını tam 1 yıl önce duyurmuştu.

Nergal, geçtiğimiz Aralık ayı sonunda yaptığı açıklamada da “daha bir süre BEHEMOTH için yeni bir şeyler yazacağımı düşünmüyordum, ama görünüşe göre bu konuda daha fazla bekleyemeden yeni bir şeyler yazacağım. 2017 yılında yeni bir BEHEMOTH albümü çıkarmak çok akıllıca olur gibime geliyor” diyerek olası yeni albüm için bir zaman dilimi de vermişti. Ardından ME AND THAT MAN projesine yoğunlaşan Nergal, şimdi de BEHEMOTH’a dair yeni bir açıklama yaptı.

ME AND THAT MAN albümünü çıkardıktan sonra BEHEMOTH’a yeni müzik yazmak için büyük bir açlık hissettim. Biraz farklı. Bir açıdan bakınca “The Satansit”te durduğumuz yerden başladım, oradan yola çıktım ama geliştirmeye devam ediyorum. Yeni şarkılara entegre ettiğim yeni sound’lar ve tatlar var. Heyecan verici bir süreç. Başlayan ve biten şarkılar var, ancak acele etmiyoruz. Gruptaki herkesin ortaya çıkan her şeyden memnun olmasını istiyoruz. Herkes süreçten memnun olmalı ve çıkan şeyi sevmeli. ME AND THAT MAN ile yaptığım şeyden hoşlanmayanlar rahat olsunlar. BEHEMOTH yola devam ediyor ve eminim her zamankinden daha iyi bir şeyle dönecek. Sabırlı olun. Önce bu yan projeyi yapmalıyım, sonra BEHEMOTH’a odaklanıp muazzam bir şeyle geri döneceğim.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“BEHEMOTH’tan konser albümü” yazısına 16 yorum var

 1. Rashid says:

  Ben tamamen umudu kesmiştim yeni albümden ama şu tiyatro olayı yaramış Nergal’e :D

 2. Ugur says:

  Instagram’dan da takip ediyorum da dünyanın en tatlı insanlarından biri lan şu adam ahaha.

 3. DanceWıthLucifer says:

  Yeni Albümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 4. ismail vilehand says:

  türün derinliklerini bilmeyenlere özel çakma karanlık amerikan death metaline geri dönmeyip, The Satanist gibi ruhlu ve orjinal şeyler yaptığı sürece başımın üstünde yeri var.

 5. Nox says:

  Bir daha The Satanist’in üstüne çıkabileceklerini sanmıyorum.

  ahmetarkun

  @Nox, Nergal de buna benzer çekinceleri olduğunu belirtmişti bi aralar. Açıkçası ben de böyle bi düşüncedeyim ama ne olacağını bilemeyiz. The Satanist’in varlığı yüzünden ne yaparsa yapsın kolay kolay beğenemiycez artık.

  Nox

  @ahmetarkun, Nergal de böyle düşünüyorsa olumlu aslında çünkü çoğu grup top seviyedeki albümleri için “kaydettiğimiz albümlerden biri işte” diye bahsedip sanki her albümleri öyleymiş gibi cool görünmeye çalışırlar fakat beklentiyi ciddiye almadıklarında sonraları vahim oluyor. Nergal gerçekten de akıllı bir adam. umarım iyi işler çıkartır yine.

 6. Aqua says:

  ALLAHUAKBAR!

  zombikids

  @Aqua, güldürdün p#$.

 7. TAAKE says:

  son albümleri çıktığı senenin en iyi albümüydü net,o albümü aşmanın imkansız olduğunu düşünüyor ve eğer ona yaklaşan bir şey yapabilirse ortalığın ırzına geçer

  Ashes of the Wake

  @TAAKE, The Satanist adının hakkını verecek kadar vahşi bir albümdü cidden.

 8. deadhouse says:

  The Satanist gibi bir albüm yapmak belki de hataydı. O albümün üzerine çıkmaları imkansız gibi geliyor bana.

 9. Osman says:

  The Satanist’in kötü bir albüm olduğunu düşünen biri varmı şu sitede (benim dışımda)?

  Ouz

  @Osman, Ben de o albümü sevmeyenlerdenim. İyi mi kötü mü tartışılır ama grubun önceki albümleri kadar çok dinlemediğim açık.

 10. Küçük Zenci says:

  The Satanist’in üzerine çıksınlar yeminlen şu yaştan sonra en büyük Behemoth fanboyu olmazsam.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.