# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
JUDAS PRIEST yeni albüm kapağını sundu
30.11.2017

Firepower.

Son albümü “Redeemer of Souls” ile son albümünü çıkardığı yönünde bir izlenim oluşan ve veda etme konusunda da çeşitli belirtiler sunan JUDAS PRIEST; Tom Allom, Andy Sneap ve Tom Exeter eşliğinde yeni albüm kaydına Mart ortasında başlamıştı. Sneap’in yaz aylarındaki açıklamasına göre albüm kaydı tamamlanmıştı ve albümün ismi “Firepower” olarak açıklanmıştı. Şimdi de albümün kapağı belli oldu.

İşte teaser:

Önceden açıklanan planlara göre JUDAS PRIEST yeni albümünü çıkardıktan sonra 2018′de yeni turnesine başlayacak. Gitarist Richie Faulkner da geçtiğimiz yılın Kasım ayında yeni albüm konusunda şunları söylemişti.

Planımız bu yönde. Önümüzdeki ay buluşup fikirlerimizi konuşacağız. Ben sürekli yeni rifler ve melodiler yazıyorum. Bir araya gelip bu fikirleri ortaya dökeceğiz. Umarım fikirler çok iyidir. Devam ettirmemiz gereken büyük bir geçmişimiz var. Bu adamlar bu işi 40 yıldan uzun süredir yapıyorlar. “Redeemer…” grubun Billboard Top10′a soktuğu ilk albümdü. Bu açıdan çok iyi bir fırlatma rampası denebilir. Stüdyoya girip elimizdekilere bakmayı iple çekiyoruz.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“JUDAS PRIEST yeni albüm kapağını sundu” yazısına 11 yorum var

 1. Osman says:

  Bir veda turnesi daha yapın tontoşu özledim.

 2. burak35 says:

  çok sevindim bu habere , son albüm redeemer of souls’u beğenmiş ve yeterli bulmuştum umarım o ayarda bi albüm olur burdan izmirdeki amcam ve halamgile selamlar :))

 3. Salih says:

  Judas Priest gibi bir grupla metal müzik dinlemeye başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Son albümlerinin hepsi efsane…

 4. deadhouse says:

  Güzel haber. Babalar 100 sene müzik yapsın.

 5. junkman afatsum says:

  Keşke Screaming for Vengeance ya da Defenders of the Faith ayarında bi albüm yapsalar diyeceğim ama ben bile bu sözüme inanmadım :-(

 6. deadhouse says:

  Ne kadar güzel bir haber. Anlamsız hayatları katlanabilir kılacak derecede iyi bir haber.

 7. Raddor says:

  Redeemer of Souls’u çok sevmiştim. Bütünlemeleri geçmek için sabahladığım stresli bir dönemde çıkıp, dersin arka planında durmaksızın kendini dinleterek iyi stres attırmıştı bana. “Ne dinliyorsun abi sen rambur rumbur?” diyenlere “Doğru konuşun lan bu adamlar ortalama 65 yaşında.” cevabını verince verdikleri “Vay anasını!” tepkilerini izlemek de süperdi. Son albümümüz dedikleri için albümün son şarkısı Beginning of the End’de de bayağı duygulanıyordum ama gerek yokmuş.

 8. den4x says:

  15 saniyede judas priestten bekleneni vermişler

 9. Yakup says:

  Sağ açıkta Pavel Nedved

 10. Greenlandic says:

  Judas Priest diye bağıran bir kapak olmuş, beğendim

 11. trivago says:

  ben kapağı beğenmedim çok çocukça olmuş.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.