# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
MORBID ANGEL’dan yeni albüm detayları ve şarkı
06.10.2017

Sıra geldi “K”ye.

Illud Divinum Insanus” ile hem kendinin hem de metal dünyasının aklını alan MORBID ANGEL, Ocak başında yeni albümü için Erik Rutan ile Mana stüdyolarında kayda girmişti.

Albüme dair detaylar da gelmeye başladı. Yeni MORBID ANGEL albümünün adı “Kingdom Disdained” ve 1 Aralık’ta piyasada olacak.

1. Piles of Little Arms
2. D.E.A.D.
3. Garden of Disain
4. The Righterous Voice
5. Architect and Iconoclast
6. Paradigms Warped
7. The Pillars Crumbling
8. For No Master
9. Declaring New Law (Secret Hell)
10. From the Hand of Kings
11. The Fall of Idols

İşte albümden “Piles of Little Arms” adlı şarkı.

Grup Mayıs ayındaki Orlando konserinde yeni albümden “Warped” adlı yeni şarkısını çalmış.

Yukarıdaki videoda ve yeni albümde davullardan sorumlu olan ve muhtemelen grubun yeni davulcusu konumundaki kişi ise ANNIHILATED, eski ABYSMAL DAWN ve eski HAVOK davulcusu Scott Fuller.

Hatırlanacağı üzere 1995 çıkışlı “Domination“dan sonra gruptan ayrılan David Vincent’ın yerine gelen ve grubun alfabetik isimli diskografisinin F, G ve H harfli albümlerinde yer alan Steve Tucker’ın geri döndüğü grup, yeni albümün o eski underground MORBID ANGEL death metaline bir dönüş olacağını ifade etmişti. Henüz albümün çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi olmasa da, grup 2017′de bolca turlayacağını açıkladı.

Bilindiği gibi MORBID ANGEL’ın son vokalist/basçısı David Vincent country müziğe yönelmiş, son kadrodan Destructhor ve davulcu Tim Yeung da Vincent’in ardından MORBID ANGEL’dan ayrılmışlardı. Sonradan Vincent ve Yeung I AM MORBID adlı bir MORBID ANGEL cover grubu kurmuşlardı.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“MORBID ANGEL’dan yeni albüm detayları ve şarkı” yazısına 11 yorum var

 1. DanceWıthLucifer says:

  Steve varsa ooooooooo…
  Mikemmel

 2. Ouz says:

  Steve, Trey’den sonra Morbid Angel fanlarını mutlu edebilecek yegane adam haline geldi. Hâlâ yutuptan onun dönemindeki konser videolarına bakıyorum, adam gizli efsane tadında resmen. Kendini dine diyanete veren Pete de bu adamlarla takılsa pek güzel olacak. Bende umutlar acayip yüksek, Heretic ayarında bir şeyler gelse bile kabulüm. Formulas.. ayarında albüm yaparlarsa işte o zaman büyük olay olur.

 3. BlackWaltz says:

  Trey baba daşşağına kurban olim

 4. burak35 says:

  death metal pek dinlemem thrash’a göre daha az haşır neşirim. zaman zaman dinlediğim death metal gruplarındandır bi heyecan uyandırdı doğrusu

 5. ismail vilehand says:

  David Vincent az değil ha. Morbid Angel fanlarından ilk 4 albümü Vincent’ın vokaliyle dinlemeyi tercih edecek adam daha fazla diye, sırf konser amaçlı grup kurdu, aklı sıra Trey’li ORJINAL Morbid Angel’ı baltalıycak. Ha baltalar mı? baya baltalar bence.

  Valla ben Morbid Angel fanboyu olarak ne David Vincent’lı cover grubundan, ne de Steve Tucker’lı yeni Morbid Angel’dan şikayetçiyim. Steve Tucker’lı yeni albümü dinler, David Vincent’lı konsere denk gelirsem koşa koşa giderim. çünkü Morbid Angel dünyanın en iyi grubudur.

  P L A G U E

  @ismail vilehand, motörhead :’(

  74-76

  @P L A G U E, hayır kesinlikle motörhead

 6. camarena says:

  Büyük grup olmak çok kolay lan. Son zamanlarda popülariteni kaybetmeye mi başladın? Berbat bir albüm yapıp dikkat çek. Bir sonraki albümde de “köklere dönüyoruz” diye daha çok dikkat çek. Ben bu filmi daha önce izlemiştim.

 7. Ouz says:

  Sandoval’ın yokluğu hissediliyor ama şarkı son dönem Morbid Angel işleri arasında baya dikkat çekici. Formulas dönemlerine dönüş kıvamında.

 8. deadhouse says:

  İllud Divinium İnsanus albümündeki şarkılarla kıyaslayınca iyi şarkı. 10 üzerinden 6.

 9. hickdead says:

  şarkıyı her seferinde kalbimi yumruklaya yumruklaya dinlememe rağmen hızımı alamıyorum, kusursuz bir şarkı. sonumuz hayrolsun…

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.