# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
SUICIDE SILENCE’tan yeni şarkı
07.01.2017

Deathcore grubu SUICIDE SILENCE yeni albüm haberini Eylül sonunda vermişti. 24 Şubat’ta ortamlarda olacak olan albümde daha önce denemediği şeyler deneyeceğini söyleyen grup, bu konuda biraz detay verdi ve yeni albümdeki vokallerin %70 clean vokal olacağını duyurdu. Artık SUICIDE SILENCE sound’unda bir değişikliğe gitmenin zamanının geldiğini ifade eden grup üyeleri, bunun başta bilinçli bir karar olmadığını ve son derece doğal şekilde ortaya çıktığını ifade etmişler. “Suicide Silence”ın detayları da belli oldu.

01. Doris
02. Silence
03. Listen
04. Dying In A Red Room
05. Hold Me Up, Hold Me Down
06. Run
07. The Zero
08. Conformity
09. Don’t Be Careful, You Might Hurt Yourself

İşte albümün açılış şarkısı “Doris”.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“SUICIDE SILENCE’tan yeni şarkı” yazısına 15 yorum var

 1. markusulf says:

  son albüm gibi bir albüm çıkaracaklarsa hiç çıkarmasınlar daha iyi. All shall perish’ e de geri döndüğüne göre hernan’ ı o taraflarda görmek isteriz..

 2. deadhouse says:

  %70 clean vokal = Göttoşcore

 3. ismail vilehand says:

  ya bunlar hakkaten kekoya bağlamış. ellerinde Eddie Hermida gibi brutalin screamin her türlüsünü yapabilen vokalist var, adama ciddi ciddi clean vokal yaptıracaklar. inanılır gibi değil.

 4. deatheist says:

  müzik konusunda son derece açık vizyonlu biriyim. deeds of flesh hip hop, cryptopsy dubstep yapmadığı sürece her türlü denemeye açığım. hatta genelin aksine bu tarz denemelere ayrı bir bağlılığım olmuştur benim…

  …ama hakikaten bodoslama müzik üzerine clean vokal şu hayatta en tahammül edemediğim olaylardan biri. gerçi bodoslama müzik yapacakları da muallakta ya hani. ayrıca;”ya işte çalyoduk bi baktık edi temiz söylemeye başladı hayır bi de puşt güzel söylüyor dedik bi de böyle deneyelim falan” demeçleri hiç inandırıcı gelmedi, bence ross robinson puştunun bir parmağı var bu olayda.

 5. ismail vilehand says:

  şarkı ilk dönem Deftones ve Today is the Day karışımı bişi olmuş. keşke grubun adını değiştirselermiş. Suicide Silence adı altında bunu beğenmek mümkün değil.

 6. Berca B. says:

  Cidden şarkı acayip Deftones.

 7. deadhouse says:

  Dostum Deathcore demişsin ama bu Nu-Metal

 8. EKK says:

  parçanın son bölümünde bildiğin iowa slipknot havası var. bu şarkıya deathcore diyenin alnını karışlarım!

  %70 clean vokal muhabbeti SS fanlarının büyük kısmı tarafından dislike edildiği için bari albümdeki en sert parçayı önden yayınlayalım da imaj biraz düzelsin kafasıyla bu parçayı salmışlar ortamlara diye düşündürdü. parçanın genel tavrına baktığım zaman çok da clean vokal yok hani nakaratlar haricinde… parçayı beğenmedim değil esasen ama sürekli dinleyeceğim tarz bi parça da değil malesef. fazla düzayak bi parça. keşke böyle olmasaydı, üzdü:(

 9. loliamdeadxd says:

  Zaten daha önceden Korn gibi gruplardan etkilendiklerini söylüyorlardı,demekki etkisini şimdi ki albümlerinde görmüş olacağız ayrıca SS’in Facebook grubundan şarkıya kötü eleştiri yapanlara,grubun bateristi Alex Lopez baya laf atıyor.

  Ahmet Saraçoğlu

  @loliamdeadxd, laf atmaktan daha fazlasını yapıyor. Baya iğrenç bi insanmış onu gördüm bugün.

 10. Raddor says:

  Bu Ross Robinson da hangi gruba elini atsa Korn’a dönüştürüyor ha! Zamanında Sepultura(Roots) olsun Machine Head(The Burning Red) olsun. Slipknot bile ilk albümünü bu adama yaptırmadan önce death metal grubuymuş. Limp Bizkit desen bu adamdan çıkma. Zaten ilk iki albümüyle Korn’a asıl sound’unu veren de kendisi. İlginç yani. Adam yüyüyen Nu-Metal.

  ismail vilehand

  @Raddor, + Deftones ve Soulfly’ın ilk albümleri var. bu adama Manowar gitse ikna edip araya bi iki scratching veya Chino Moreno, Fred Durst gibi adamlarla feat. sıkıştırır. o potansiyeli görüyorum ben cidden.

  Raddor

  @ismail vilehand, hahah kesinlikle. En uç örnek de sanırım Vanilla Ice. “AYS, AYS BEYBİ” diye dolanan rap’çiyi bile ne hale sokmuş;
  https://www.youtube.com/watch?v=z5ENDAdLd1o

 11. Brutalyapankari says:

  Sirf bu yorum icin siteye girdim bak guzel kardesim mitch oldu kiyamadik bok gbi albumu dinlemeye calistik mitch i icimizde yasatmaya calistik ama sen adamin mezarini actin (varsa) ruhuna kemillerine bir guzel isedin simdi ben bir daha seni dinlemem o iyu iyu clean vokaller nedir vallahi elim ayagim titriyor

 12. deatheist says:

  şarkıyı çıktığından beri baya dinledim, sağlam pabuç olmayan bir girişimin altından başarıyla kalkmak sadece bu şarkı. ross robinson faktörü kendini her haliyle hissettiriyor zaten. mix, masteringden onun sorumlu olduğunu zannetmiyorum ama kayıt sinir bozucu derecede boğuk bence.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.