# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Son Haberler
Anasayfa    /    Haberler
MORBID ANGEL yeni davulcusunu buldu, albüm kaydına başladı
10.01.2017

Bu sefer death metalli olacak.

Illud Divinum Insanus” ile hem kendinin hem de metal dünyasının aklını alan MORBID ANGEL, yeni albümü için Erik Rutan ile Mana stüdyolarında kayıtta.

Albümün davul kaydı bitmiş bile. Yeni albümde davullardan sorumlu olan ve muhtemelen grubun yeni davulcusu konumundaki kişi ise ANNIHILATED, eski ABYSMAL DAWN ve eski HAVOK davulcusu Scott Fuller.

Hatırlanacağı üzere 1995 çıkışlı “Domination“dan sonra gruptan ayrılan David Vincent’ın yerine gelen ve grubun alfabetik isimli diskografisinin F, G ve H harfli albümlerinde yer alan Steve Tucker’ın geri döndüğü grup, yeni albümün o eski underground MORBID ANGEL death metaline bir dönüş olacağını ifade etmişti. Henüz albümün çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi olmasa da, grup 2017′de bolca turlayacağını açıkladı.

Bilindiği gibi MORBID ANGEL’ın son vokalist/basçısı David Vincent country müziğe yönelmiş, son kadrodan Destructhor ve davulcu Tim Yeung da Vincent’in ardından MORBID ANGEL’dan ayrılmışlardı. Sonradan Vincent ve Yeung I AM MORBID adlı bir MORBID ANGEL cover grubu kurmuşlardı.

 • TwitThis
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Netvibes
 • Reddit
 • StumbleUpon
 • Technorati
  Yorum alanı

“MORBID ANGEL yeni davulcusunu buldu, albüm kaydına başladı” yazısına 8 yorum var

 1. DanceWıthLucifer says:

  Steve varsa ooooooooo…
  Mikemmel

 2. Ouz says:

  Steve, Trey’den sonra Morbid Angel fanlarını mutlu edebilecek yegane adam haline geldi. Hâlâ yutuptan onun dönemindeki konser videolarına bakıyorum, adam gizli efsane tadında resmen. Kendini dine diyanete veren Pete de bu adamlarla takılsa pek güzel olacak. Bende umutlar acayip yüksek, Heretic ayarında bir şeyler gelse bile kabulüm. Formulas.. ayarında albüm yaparlarsa işte o zaman büyük olay olur.

 3. BlackWaltz says:

  Trey baba daşşağına kurban olim

 4. burak35 says:

  death metal pek dinlemem thrash’a göre daha az haşır neşirim. zaman zaman dinlediğim death metal gruplarındandır bi heyecan uyandırdı doğrusu

 5. ismail vilehand says:

  David Vincent az değil ha. Morbid Angel fanlarından ilk 4 albümü Vincent’ın vokaliyle dinlemeyi tercih edecek adam daha fazla diye, sırf konser amaçlı grup kurdu, aklı sıra Trey’li ORJINAL Morbid Angel’ı baltalıycak. Ha baltalar mı? baya baltalar bence.

  Valla ben Morbid Angel fanboyu olarak ne David Vincent’lı cover grubundan, ne de Steve Tucker’lı yeni Morbid Angel’dan şikayetçiyim. Steve Tucker’lı yeni albümü dinler, David Vincent’lı konsere denk gelirsem koşa koşa giderim. çünkü Morbid Angel dünyanın en iyi grubudur.

  P L A G U E

  @ismail vilehand, motörhead :’(

  74-76

  @P L A G U E, hayır kesinlikle motörhead

 6. camarena says:

  Büyük grup olmak çok kolay lan. Son zamanlarda popülariteni kaybetmeye mi başladın? Berbat bir albüm yapıp dikkat çek. Bir sonraki albümde de “köklere dönüyoruz” diye daha çok dikkat çek. Ben bu filmi daha önce izlemiştim.

Yorum Yazın

*

"Yaptığım yorumlarda fotoğrafım da görüntülensin" diyorsan, seni böyle alalım.
Pasif Agresif, bir Wordpress marifetidir.